Малою кров'ю: Динамо впевнено перемогло Чорноморець

0
16
Малою кров ю: Динамо впевнено перемогло Чорноморець
Динамо - Чорноморець онлайн трансляція

У суботу, 25 серпня, в рамках сьомого туру Української Прем'єр-ліги київське Динамо, не включаючи максимальних швидкостей, перемогло одеський Чорноморець.

Українська Прем'єр-ліга. Сьомий тур

Динамо (Київ) - Чорноморець (Одеса) - 0:0

Гол: Нінкович (23)

Попередження: Хачеріді (70) - Бобко (25); Сантана (71)

Стадіон НСК Олімпійський. Початок матчу: 19:30

Динамо: Коваль - Гусєв, Михалик, Хачеріді, Тайво - Велозу, Гармаш, Кранчар, Нінкович, Дуду - Ідейє

Головний тренер: Юрій Сьомін

Чорноморець: Паст - Бергер, Фонтанелла, Сантана, Кутас, Бобко, Політило, Де Матос, Балашов, Бакай, Бурдужан

Головний тренер: Роман Григорчук

Перемога дозволила Динамо наздогнати Шахтар в турнірній таблиці. При цьому Гірники завтра зіграють з Карпатами. Чорноморець, маючи в своєму активі сім очок, залишається на 13-му місці.

Хронологія матчу

90 +2- а хвилина. Раффаель завдав першого серйозного удару за Динамо - з кута штрафного стріляв бразилець, Паст відбив м'яч перед собою, Рубен намагався пробити в падінні через себе, але воротар був готовий до цього!

90 +1- а хвилина. Велозу подавав, Рубен ледь в підкаті не замкнув.

90-а хвилина. Контратака Динамо завершилася ударом Ідейє з лінії штрафного, м'яч потрапляє в захисника і йде на кутовий.

87-а хвилина. Матос пішов від Гармаша на правому флангу і прострілив до воріт, Діденко відірвався від захисників, але толком влучити по м'ячу не зумів!

86-а хвилина. Бурдужан бив головою після подачі Балашова, але під удар встиг підставитися Тайво.

83-я хвилина. Політило бив з дальньої дистанції - вище воріт.

82-а хвилина. Тайво пробив метрів з 33-х - за метр від дев'ятки.

81-а хвилина. Артур Морейра замінив Бакая. Велозу бив штрафний, але Паст перевів м'яч на кутовий.

79-а хвилина. Балашов подавав кутовий, Бергер ледь не пробив по воротах!

78-а хвилина. Замість Нінковича вийшов Вукоєвич.

75-а хвилина. Хачеріді загрався, Бурдужан відібрав м'яч і віддав пас у розріз на Матоса, але того випередив Коваль!

72-а хвилина. ГОООООЛ! Ідейє віддає пас на Рубена, того збиває Сантана, але м'яч відлітає на лінію штрафної, звідки Браун б'є кострубато, але дуже точно - м'яч від штанги влітає в сітку! 2:0!

71-а хвилина. Сантана руками притримав Нінковича, за отримав попередження.

70-а хвилина. Нарешті Бурдужан прокинув м'яч повз Хачеріді, і Євгену довелося збивати румуна. Жовта картка для захисника Динамо.

67-а хвилина. Бурдужан мав шанс вийти один на один з Ковалем, але Хачеріді не відпустив форварда, той пробив надто слабо для воротаря. Тим не менш, тривожний дзвіночок для киян.

65-а хвилина. Навіть Велозу піддався загальному настрою і час від часу віддає м'яч у ноги супернику, чого раніше за ним не помічалося. Навряд чи такий футбол може подобатися вболівальникам.

63-я хвилина. Марко Рубен замінив Кранчара.

61-а хвилина. Хачеріді перервав черговий простріл з лівого флангу. Потім вже Коваль розім'явся, перехопивши навіс.

57-а хвилина. Паст перехопив м'яч після подачі Велозу на Гармаша. При цьому воротар Чорноморця зніс Дениса, якому довелося надавати медичну допомогу.

56-а хвилина. Мда ... Динамо грає в стоячий футбол, якого поки вистачає на те, щоб утримувати переможний рахунок. Невже кияни вирішили заощадити сили перед матчем з Боруссією?

54-а хвилина. Балашов подавав з флангу, Бурдужан скидав на Бакая, але Коваль зняв м'яч з голови форварда, який до того ж був у офсайді.

49-а хвилина. Як і в першому таймі, після перерви Динамо тримає м'яч, Чорноморець нічого не може зробити.

Другий тайм почався. Замість Бобко вийшов Кирило Ковальчук, а Раффаеле замінив Дуду.

Перерва.

45-а хвилина. Кранчар віддавав у штрафний на Ідейє, але форвард затягнув з ударом, а потім влучив у захисника.

44-а хвилина. Не йдуть кутові сьогодні у Динамо - четвертий ні до чого небезпечного не призвів.

43-я хвилина. Гармаш по воротах влучив, але точно в те місце, де стояв Паст.

42-а хвилина. Бобко наважився на удар з дальньої дистанції - неточно.

40-а хвилина. Динамо контролює хід поєдинку, але загроз воротам Паста не так-то й багато. Одна помилка - рахунок буде рівний.

35-а хвилина. Кияни зробили передач 20 перед штрафною Чорноморця, поки Дуду не прострелив з кута штрафного - Ідейє не дістав! А було дуже небезпечно!

33-а хвилина. А ось вже Матос ледь не замкнув простріл з протилежного флангу, але трохи не встиг до м'яча!

30-а хвилина. Матос знову подавав з правого краю, в цей рах Хачеріді скинув м'яч грудьми Тайво, який почав нову атаку Динамо.

28-а хвилина. Матос подавав з правого флангу - Нінкович не ризикуючи вибив м'яч на кутовий. Балашов виконував навіс, але оборона Динамо зіграла надійно.

25-а хвилина. Бобко отримав попередження за симуляцію. Півзахисник Чорноморця спробував намалювати пенальті, впавши у боротьбі з Гармашем.

23-а хвилина. ГОООООЛ! Динамо довго розігрувало м'яч перед штрафною, поки Нінкович з 20-ти метрів не пробив точно в нижній кут! 1:0!

20-а хвилина. Велозу подавав штрафний, але Фонтанельо вибив м'яч за лицьову. Кутовий завершився порушенням правил з боку Кранчара.

18-а хвилина. Динамівці запороли другий кутовий, проте практично відразу підопічні Сьоміна повернули собі м'яч.

16-а хвилина. Політило подавав штрафний, динамівці відбилися, більш того пасом зі своєї половини поля був кинутий у прорив Дуду, який вирішив пробити метрів з 12-ти, але чудово зіграв Паст!

14-а хвилина. Нінкович подавав з лівого флангу - Ідейє в оточенні двох захисників пробив головою, але не влучив по воротах!

12-а хвилина. Кранчар показав техніку: Ніко двічі прибирав на замаху захисника, спробував пробити з кута штрафного, але під м'яч кинувся хтось з одеситів. Дуду подавав кутовий на Тайво, але м'яч до Тайє так і не дійшов.

11-а хвилина. Дуду вривався в штрафний, але відпустив м'яч, чим скористався Фонтанельо.

9-а хвилина. Кияни затиснули суперника на його половині поля, щоправда, поки без особливих загроз воротам Паста.

6-а хвилина. Дуду бив з-за штрафної зльоту - потрапив у суперника.

4-а хвилина. Гусєв прострілив з правого флангу - Бергер вибив м'яч в поле.

3-я хвилина. Поки гра проходить в центрі поля, м'яч в основному тримається у Динамо.