Великий ван Персі: Хет-трик Робіна приносить МЮ важку перемогу, Арсенал обіграв Ліверпуль

2 вересня 2012, 18:53
0
16
Саутгемптон грає з МЮ

1-2 вересня відбувся третій тур Англійської Прем'єр-ліги.

У суботу Вест Хем розгромив Фулхем, Тоттенхем втратив перемогу над Норвічем, Суонсі зіграв у бойову нічию з Сандерлендом, а МанСіті був сильнішим за КПР.

У неділю новачки Арсеналу обіграли Ліверпуль, а МЮ завдяки хет-трику ван Персі вирвав неймовірну перемогу у Сандерленда.

Англійська Прем'єр-ліга. Третій тур

2 вересня

Ньюкасл - Астон Вілла - 1:1

Гол: Хатем бен Арфа (60) - Кіран Кларк (22)

Ньюкасл
: Крул, Сімпсон (Бігірімана, 38), С. Тейлор, Колоччіні, Сантон, Бен Арфа, Аніта, Кабай, Гутьєррес (Марва, 86), Д.Ба (Обертан, 86), Сіссе

Астон Вілла: Гьюзан, Лоутон, Флар, Кларк, Ліхай, Беннан, Ель Ахмаді (Нзогбія, 73), Айрленд, Холман, Вайманн (Агбонлахор, 64), Бент

Саутгемптон - Манчестер Юнайтед - 2:3

Гол: Ріккі Ламберт (16), Морган Шнейдерлін (56) - Робін ван Персі (23, 87, 90)

На 69-й хвилині ван Персі не реалізував пенальті

Саутгемптон: Девіс, Клайн, Фонте, Хойвелд, Фокс, Шнайдерлін, Панчон (Маюка, 74), Уорд-Проуз, С. Девіс, Лаллана (Джей Родрігес, 79), Ламберт (Гільєрме, 75)

МЮ: Ліндегор, Рафаель, Ріо Фердінанд, Відіч, Евра, Каррік, Клеверлі (Скоулз, 61), Валенсія, Кагава (Нані, 61), Уелбек (Х. Ернандес, 72), ван Персі

16-а хвилина. ГОЛ 1:0 Помилка Клеверлі в центрі поля дозволила господарям відібрати м'яч, швидка атака правим флангом, подача на дальню штангу, і Ламберт головою перевів м'яч у ворота! Рафаель нічим перешкодити не зміг.

23-а хвилина. ГОЛ 1:1 Подача з правого флангу на дальню штангу, Ван Персі прийняв м'яч на груди і другим дотиком потужним ударом з кута воротарського майданчика відправив снаряд у дальній кут! Трохи допоміг і рикошет від коліна голкіпера.

56-а хвилина. Гол 2:1 Провал в обороні "Манчестер Юнайтед". Незрозуміло, де були Фердинанд і Відіч, Евра взагалі послизнувся на рівному місці, і ніхто не завадив Шнайделену пробити головою після подачі з лівого флангу.

69-а хвилина. Не забиває пенальті Ван Персі! Келвін Девіс в чудовому стрибку рятує свою команду, рукою примудрившись відбити м'яч! Впевнено!

87-а хвилина. ГОЛ 2:2 Подача з правого флангу в штрафну площу господарів, головою пробив Фердинанд, що залишився після розіграшу кутового, влучив у штангу. А на добиванні відмінно зіграв Ван Персі.

90-а хвилина. ГОЛ 2:3 Виривають гості перемогу, завдяки хет-трику Ван Персі! Нані з лівого флангу виконав кутовий удар, і Ван Персі головою відправив м'яч у створ! Додали гості помітно в кінцівці поєдинку!

Початок матчів: 18:00

Ліверпуль - Арсенал - 0:2

Гол: Лукас Подольські (31), Санті Касорла (68)