15 вересня 2012, 19:53
0
10
Шахтар повіз із Луганська перемогу

У суботу, 15 вересня, відбувся матч 9-го туру української Прем'єр-ліги, в якому Шахтар упевнено розгромив Зорю.

Зоря (Луганськ) - Шахтар (Донецьк) - 0:3

Гол: Алекс Тейшейра (42), Генріх Мхітарян (61), Луїс Адріано (65)

Попередження
: Грицай (20)

Місце: Україна, Луганськ, стадіон "Авангард" Час: 19:00

Стартові склади

Зоря: Постранський, Чайковський, Шуніч, Білий, Гнатович, Грицай, Каменюка, Галюза (Ференчак, 46), Худзік (Майкон, 46), Ліпартія, Данило (Родич, 69)

Головний тренер: Юрій Вернидуб

Шахтар: П'ятов, Ілсіньо, Ракицький, Чигринський, Шевчук, Степаненко, Фернандіньо (Дентіньо, 68), Коста (Мхітарян, 58), Тейшейра, Вілліан, Едуардо (Луїс Адріано, 59)

Головний тренер: Мірча Луческу

Хронологія матчу:

1-а хвилина. Гра почалася.

3-я хвилина. Перша атака Зорі пройшла зараз, але справа завершилася порушенням правил у атаці.

5-а хвилина. Небезпечний момент біля воріт Зорі - Едуардо виходить на побачення, але промазав мимо воріт. А арбітр не зафіксував 100% офсайд.

7-я хвилина. П'ятов вибиває м'яч на ногу Ліпартії, а Худзік неточно пробиває по воротах.

10-а хвилина. Чайковський прострілює - але його партнер не встигає до м'яча.

17-а хвилина. Ракицький могутньо приклався до м'яча зі штрафного - Постранський насилу ліквідував загрозу.

22-а хвилина. Небезпечно було біля воріт Шахтаря - Худзік прицілювався в дев’яточку, але, на щастя П'ятова, не потрапив.

26-а хвилина. Едуардо в падінні пробиває по воротах - Постранський демонструє всю свою спритність для того, щоб відвести загрозу

30-а хвилина. Вілліан пробиває по воротах - поруч зі штангою.

32-а хвилина. Кілька подач у штрафну Шахтаря, але захисники не дають пробити.

34-а хвилина. Дуглас Коста завдає удар у ближній кут - воротар впевнено справляється.

42-а хвилина. ГОООЛ 0:1 Едуардо пробиває по воротах, Постранський відбиває м'яч прямо перед собою, і Алекс Тейшейра спокійно вразив ворота.

Перший тайм завершено

55-а хвилина. Чайковський головою пробиває поруч зі штангою.

61-а хвилина. ГОООЛ 0:2 Мхітарян забиває свій черговий гол. Винен Постранський, Адріано зробив передачу у воротарський на Генріха, воротар намагався перервати її, але м'яч від його рук попав у Мхітаряна і закотився у ворота.

65-а хвилина. ГООЛ 0:3 Луїс Адріано чітко доводить рахунок до великого після пасу Вілліана.

72-а хвилина. Вілліан непогано пробивав по воротах суперника - м'яч пролетів поруч зі стійкою воріт!

79-а хвилина. Ліпартія пробивав по воротах з-за меж штрафного майданчика - м'яч пролетів вище мети!

82-а хвилина. Шевчук притримував Майкона. Жовта картка захисникові.

За матеріалами: Спорт bigmir)net

ТЕГИ: ШахтерЗаряЗаря ШахтерЗаря Шахтер онлайнШахтер ЗаряШахтер Заря онлайн