29 вересня - 1 жовтня відбудуться матчі 6-го туру англійської Прем'єр-ліги.

: Луїш Нані (51), Кагава (54) - Ян Вертонген (2), Гарет Бейл (32), Клінт Демпсі (52)

Манчестер Юнайтед: Ліндегаард, Рафаель, Евра, Фердінанд (Ернандес, 90), Еванс, Гіггз (Руні, 46), Каррік, Нані, Скоулз, Кагава (Уелбек, 78), ван Персі

Тоттенхем: Фрідель, Вертонген, Галлас, Уокер, Колкер, Демпсі (Сігурдссон, 70), Леннон, Бейл, Сандро, Дефо (Доусон, 90), Дембеле (Хаддлстоун, 85)

Зірка МЮ мало не влаштував бійку з одноклубником

2-а хвилина. ГОЛ 0:1 обігрався Вертонген на лівому фланзі з Бейлом, отримав зворотну передачу, увійшов у штрафну суперника, легко прибрав Фердинанда і пробив у ближній кут! Ліндегор свою команду не врятував. Ось так початок!

32-а хвилина. ГОЛ 0:2 Отримав передачу в районі центральної лінії Бейл, кинувся на всіх парах до чужих воріт. Допоміг йому Дефо, який повів Еванса. Бейл безперешкодно увійшов у штрафний МЮ і з правої ноги послав м'яч у дальній кут.

51-а хвилина. ГОЛ 1:2 Простріл з правого флангу від Руні. У центрі штрафної опинився Нані і пробив під Фріделем!

52-а хвилина. ГОЛ 1:3 в атаці відновили статус кво гості! Демпсі виявився перший на добиванні і добив з двох метрів у порожні ворота!

54-а хвилина. ГОЛ 2:3 Отримав передачу в штрафний Кагава і пробив з розвороту правою ногою у дальній кут. Фрідель проводив м'яч поглядом!

Норвіч - Ліверпуль - 2:5

Гол:
Стів Морісон (61), Грант Холт (87) - Луїс Суарес (2, 38, 57), Нурі Шахін (47), Стівен Джеррард (68)

Ліверпуль: Рейна, Уїздом, Шкртел, Аггер, Джонсон, Стерлінг, Аллен, Джеррард, Сусо, Шахін, Суарес

Ліверпуль хоче купить нападаючого Барселони

Фулхем - Манчестер Сіті - 1:2

Гол
: Младен Петріч (10-пенальті) - Серхіо Агуеро (43), Едіна Джеко (87)

Манчестер Сіті: Джо Харт, Сабалета, Настасіч, Компані, Кліши, Яя Туре, Хаві Гарсія, Беррі, Сільва, Агуеро, Тевес

Друзі? Футболісти Ман Сіті пішли на концерт з Робіном ван Персі

Редінг - Ньюкасл - 2:2

Гол
: Джиммі Кебе (58), Ноель Хант (62) - Демба Ба (59, 83)

Гол:
Леон Осман (26), Нікіца Елавіч (32, 38) - Гастон Рамірес (6)

Арсенал - Челсі - 1:2

Гол
: Жервіньо (43) - Фернандо Торрес (20), Хуан Мата (53)

Арсенал: Манноне, Дженкінсон, Вермален, Косельні, Гіббз, Діабі (Окслейд-Чемберлен, 18), Артета, Ремсі (Уолкотт, 66), Касорла, Подольські (Жиру, 67), Жервіньо

Челсі: Чех, Іванович, Террі, Давид Луїс (Кехілл, 82), Коул, Рамірес, Мікель, Оскар (Мозес, 74), Мата (Бертран, 85), Торрес, Азар

The Sun: Челсі слід побоюватися Андрія Аршавіна

20-а хвилина. ГОЛ 0:1 Хуан Мата виконав подачу зі штрафного далеко від воріт. Лоран Косельні не втримав Торреса, який позиційно переграв захисника Арсеналу і несильним ударом ногою відправив м'яч у ближній кут воріт Манноне!

43-я хвилина. ГОЛ 1:1 Відігралися господарі! Окслейд-Чемберлен з правого флангу прострілив у центр штрафного, де Жервіньо прийняв м'яч, розвернувся і класним ударом відправив м'яч під поперечину воріт Чеха!

53-я хвилина. ГОЛ 1:2 Хуан Мата виконав навіс зі штрафного, ніхто не відгукнувся на подачу, зате Лоран Косельні зрізав м'яч у власні ворота. Але його торкання було мінімальним, тому гол записали на Мату.