14 листопада 2012, 14:58
0
119
Україна програла Колумбії

У середу, 14 листопада, в 1/4 фіналу чемпіонату світу із футзалу, збірна України програла збірній Колумбії з рахунком 1:3

Україна - Колумбія 1:3

Таїланд. Бангкок. Indoor Stadium Huamark. Початок матчу: 13:30

Стартові склади:

Україна: Іваняк - Чепорнюк, Павленко, Рочагов, Овсянніков

Колумбія: Лозано - Сієрра, Абріл, Рейєс, Каро

Нам дуже шкода. Колумбія, граючи на контратаках і не показавши гарного футболу, пройшла далі, а збірна України буде збирати валізи і повертатися на батьківщину.

Все, кінець! В 1/2 фіналу пройшла Колумбія, де зустрінеться зі збірною Бразилії

За 6 секунд до кінця Українці відіграли один м'яч. Рахунок 1:3 Гол забив Овсянніков

Неймовірно, знову обрізка і знову дальній удар по наших воротах і ГОЛ!! Це вже 0:3

39. Українці знімають воротаря, обрізка біля воріт Колумбії. Відразу удар по воротах України - ГОЛ!

Давайте хлопці, нам би дуже хотілося подивитися на вас із Бразилією.

Залишилося 2 хвилини. Україна контролює м'яч. Але близько підійти до воріт Колумбії не дає суперник.

37. Атака по центру, знижка на лівий фланг , удар!!! Вище воріт. М'яч не хоче опинятися у воротах Колумбії

37. Українці розіграють аут біля воріт Колумбії. Нічого небезпечного

Залишилося 4 хвилини, Україна з м'ячем на половині поля Колумбії .. Але все без ударів .. Час йде і рахунок на користь суперника

У паралельному матчі Португалія - ​​Італія рахунок 3:1

Рестар матчу.

Тайм-аут у Колумбії

Вільний удар розігрують українці. Рогачов скидає на правий фланг, удар - вище воріт.

36. Зіткнення двох футболістів. Наш футболіст сильно постраждав у сутичці з воротарем Лозано. Жовта картка для представника Колумбії.

Овсянніков своїм аутом обрізав всю команду. Рейєс пробив по воротах ... Іваняк рятує Україну від голу.

34. З м'ячем команда України. Рогачов б'є за метр від воріт ... ну що ж таке???? Ну не лізе туди м'яч і все!

Рейєс прорвався на половину поля України, Іваняк виходить із воріт і виносить цей м'яч.

32. Атака лівим флангом, пас на правий удар  приймає на себе захисник Колумбії.

Жовта картка для Колумбії. Отримує її Анхелот, за неправильну заміну.

32. Україна перейшла на половину поля Колумбії. Катають м'яч, а де ж удари?

Розігрування, подача в центр поля ... удар повз ворота. Фортуна на нашому боці в цьому епізоді

32. М'яч контролює Колумбія. Хлопці заробили кутовий

31. Шанс для Колумбії, але Іван сьогодні прекрасно грає!

31. Зносять українця на половині Колумбії, повинна бути жовта. Але немає. Вільний удар, м'яч потрапляє у стінку з футболістів.

Щось не ладиться в грі нашої збірної. Атаки нашої команди не несуть загрози воротарю Колумбії

29. Контратака збірної України ... Попереду один захисник, але нашого зносять ... Арбітр мовчить

28. Колумбія помчала в атаку лівим флангом. Удар на себе прийняв наш захисник.

Небезпечна атака збірної України, пас у бік воріт ... ні, це за спину нападнику. Такий момент

27. Знову українці втрачають м'яч у центрі поля, зараз буде УДАР ... Хух, Іваняк врятував команду.

27. Колумбія з м'ячем .. удар по воротах - повз. Поки щастить, чи на довго?

Обрізки нашої збірної - легкі атаки збірної Колумбії.

26. Колумбія трохи не влаштувала собі 2:0. Іваняк відбив цей страшний удар.

25. Аут біля воріт Колумбії - це може бути небезпечно. Удар ... Потрапляють у захисника. Україна контролює м'яч

25. Нашого збили близько воріт Колумбії - штрафного не буде.

24. М'яч у нашої збірної. Перепасовками на своїй половині поля Колумбія включила пресинг.

Українці відбилися. Як пройти команду, яка вся біля своїх воріт?

23. Колумбія розігрує вільний удар. Нічого небезпечного в результаті не вийшло.

23. Українці з м'ячем. Але пройти захисні лінії Колумбії поки не виходить

Так, контратаки - небезпечна штука ... Ось так вони грали проти Ірану

2. Колумбія перехопила м'яч ... Удар ... Гооол!!

Атака лівим флангом .. Всі закінчилася без удару

21. Українці активні в першому таймі. М'яч поки у нашої збірної

Розпочався другий тайм.

Час вийшов. Перерва! Нас очікує другий тайм.

19. Небезпечний момент. Атакує Україну, пас у центр, знижка на лівий фланг, удар .... Воротар прийняв на себе футбольний снаряд.

Суперник вирішив грати пасами. Воротар колумбійців кинув м'яч майже в наші ворота, щоб його футболіст поборовся з нашим Іванюком.

Колумбія прокинулася. М'яч українцям вона не віддає, а головне - атакує.

18. Небезпечний момент. Колумбія перехопила м'яч, удар!!! Іваняк відбив. Хлопці, такий футбол нам не потрібен.

Збірна України перейшла центр поля і просто катає м'яч, поки не втратили.

Рестарт матчу. М'яч контролює Колумбія.

17. Українці провели атаку і знову без удару по воротах. Якщо так грати будуть і у другому таймі, то нас чекає 2 екстра-тайми.

Цікаво подивитися в перерві статистику. Скільки ударів за перший тайм завдали команди

16. Рогачов з м'ячем, підійшов до воріт ... Бий!! Але він тягне, а пізніше воротар легко забирає м'яч.

Ловимо відповідь від Колумбії ... Удар ... Вище воріт. Небезпечний момент матчу у Колумбії, а нам відверто пощастило, що футболіст не потрапив нормально по м'ячу

14. "Круглий" вже у нас. Перепасовками на половині поля Колумбії, удар!! Воротар на місці

14. Українці атакує лівим флангом ... втратили м'яч. Доведеться захищатися.

У матчі Португалія - ​​Італія вже 3:0.

Ініціатива на стороні нашої збірної, але м'яч не хоче заходити в ворота Колумбії.

13. Чепорнюк б'є, знову повз ворота

12. Українці пробивають вільний ... Повз .. треба щось терміново робити

12. Порушення на футболісті збірної України. Буде вільний удар біля воріт збірної Колумбії, а кривдник Романова отримує

11. Гра рукою у футболіста збірної Колумбії і це Йєфрі

11. Колумбія розлютилася не на жарт. Хлопці побігли вперед і нашим футболістам зараз нелегко.

10. Рогачов б'є по воротах - це дуже і дуже далеко від воріт

Українці не показують тієї швидкості, яка була в матчі з Японією.

9. Колумбія підійшла близько до воріт України. Вперше за матч вони виповзли зі своєї половини поля. Нічого небезпечного створити біля воріт Іваняк вони не змогли

8. Овсянніков отримує за гру рукою! М'яч випадково влучив у руку футболісту збірної України

Наші невдало розіграли аут. Тепер Колумбія з м'ячем, але швидко його втрачає.

Рогачов б'є небезпечно по воротах, воротар відбиває м'яч в аут

7. Українці з м'ячем. Але це не приносить жодних дивідендів. Колумбія вміло захищається

6. Україна з м'ячем, але все без небезпечних ударів.

Колумбія відмовляється вилазити зі своєї половини поля.

6. Українці підійшли до воріт Колумбії, атака закінчилася без удару

Відверто Україна тисне суперника.

4. Журба пробив по воротах!! Ех, м'яч пішов на кутовий

4. М'ячем володіє збірна України, Колумбії доводиться захищати свої ворота. Але де ж удари по оротах від "жовто-синіх"?

3. Колумбія ловить Україну на контратаці але Іваняк під час вийшов з воріт і врятував свою команду

Мабуть, Колумбія вирішила грати на контратаках.

А в матчі Португалія - ​​Італія вже 1:0.

Колумбійці, очевидно, нас бояться. Всі сидять на своїй половині поля

М'яч у збірної України. Але до удару справа так і не дійшла.

Пресинг українців не дає шансів збірній Колумбії вийти зі своєї половини

Колумбія тримає м'яч на своїй половині поля.