Непотрібна поразка. Металіст поступається Рапіду

7 грудня 2012, 00:20
0
9
Металіст їде з Відня з бубликом

У четвер, 6 грудня, в матчі останнього туру, що достроково зайняв перше місце в групі, Металіст програв віденському Рапіду.

Подробиці та текстову трансляцію матчу дивіться тут: Рапід - Металіст - 1:0. Текстова трансляція

Перший тайм гостям відверто не вдався. Або господарі постаралися ускладнити життя харків'янам. Як би не було, небезпечні моменти один за одним виникали біля володінь Горяїнова. Вже на 13-й хвилині Металіст змушений був розводити м'яч з центру поля - в швидкій атаці Алар переправив простріл з флангу точно в ціль. 1:0

Потім на виході помилився Горяїнов, але Тріммель пробив повз порожні воріта. Потім вже і сам воротар пару разів показував чудеса, реагуючи на хороші удари Рапіда. Ну а під кінець тайму у Металіста з'явився хороший шанс - Піхлер дуже грубо зіграв проти Вілліана Гомеса, і арбітр не замислюючись показав йому червону картку, і Рапід залишився в меншості.

І після перерви харків'яни постали у всій своїй красі. Гості заволоділи перевагою, але так і не змогли її реалізувати. Марлос потрапляв у перекладину, Вільягра і Торрес мали хороші моменти, але ворота Рапіда були сьогодні на замку.

У Відні було холодно/ФК Металіст

Підсумкова поразка не вплинула на турнірне становище Металіста. Харків'яни чекають жеребкування.

Рапід (Відень, Австрія) - Металіст (Харків, Україна) 1:0

Гол: Алар (13)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Непотрібна поразка. Металіст поступається Рапіду

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net