Шахтар і Борусія видали яскраву результативну нічию

13 лютого 2013, 23:40
0
15
Шахтар видав відмінну гру

У середу, 13 лютого, відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, у якому донецький Шахтар розійшовся бойовим миром з дортмундською Борусією.

Мірча Луческу з перших стартових хвилин випустив на поле дорогого новачка Тайсона. Бразилець каші не зіпсував, але й не виблискував дуже яскраво. Все ж для Тайсона це був дебют в Лізі Чемпіонів, та ще й на такому рівні.

Матч розпочався з хвилини мовчання за жертвами авіакатастрофи в донецькому аеропорту. Загинуло кілька вболівальників з Одеси, котрі прилетіли спеціально на поєдинок.

Обидва тайми показали нам рівну гру двох гідних один одного опонентів. Шахтар першим забив – Даріо Срна просто відмінно приклався до м'яча зі штрафного, і той просто пролетів повз Вайденфеллера. Відповідь Боруссії прийшла під кінець тайму – Гетце здорово прибрав захисників на фланзі, м'яко віддав на Левандовські, і Роберт показав, чому його хоче МЮ – уклав двох захисників на газон і покотив м'яч повз П'ятова точно в кут.

Другий тайм знову показав нам рівну боротьбу. Гірникам вдався диво-гол – Ракицький видав передачу зі своєї половини поля, Дуглас Коста одним торканням м'яч прийняв, а іншим пробив – точно по воротах. А ось відповідь Борусії під кінець матчу видалася якоюсь буденною порівняно з іншими голами – при подачі кутового Фернандіньо не доскочив до м'яча, а вільний Хуммельс розстріляв ворота П'ятова.

2:2 - підсумковий рахунок залишає майже рівні шанси обом командам. Шахтарю треба забивати на виїзді, але в цій Лізі Чемпіонів вони вражають ворота суперника в кожному гостьовому матчі, так що завдання не виглядає нездійсненним.

Ліга Чемпіонів.
1/8 фіналу. Перший матч

Шахтар (Донецьк, Україна) - Борусія (Дортмунд, Німеччина) - 2:2

Гол: Даріо Срна (31), Дуглас Коста (69) - Роберт Левандовські (42), Матс Хуммельс (88)