Два очки на трьох. Коментарі після матчів українських команд у Лізі Європи

15 лютого 2013, 10:00
0
23
Дніпро оглушливо програв Базелю

У четвер, 14 лютого, українські представники Динамо, Дніпро та Металіста зіграли свої перші матчі 1/16 фіналу Ліги Європи. Зіграли далеко не найкращим чином.

Динамо в Києві відкрило рахунок у матчі проти Бордо, потім через три хвилини дозволило забити гол у відповідь, створило безліч моментів, але так і не змогло дотиснути французів. Підсумок гри - нічия 1:1.

Тренер Бордо Франсіс Жийо після матчу наголосив на своїй задоволеності результатом, а також розповів, як динамівці змусили його команду страждати весь матч.

Головний тренер Динамо Олег Блохін у властивій йому манері пояснив, що забити команді завадив День закоханих, Гусєв не почав гру з перших хвилин через страшну температуру, а склад на матч вибирає лише він.

ВІДЕО: Бордo встояв під натиском Динамo в Києві

Підсумкова статистика матчу зафіксувала тотальну перевагу Динамо над Бордо в ударах по воротах, а також повідомила про те, що Максим Коваль у першому таймі пропустив усе, що летіло у площину воріт, а кияни весь матч возили французів майже як Барселона.

Півзахисник киян Андрій Ярмоленко зазначив, що суперник забив випадковий гол і пообіцяв виправитися у наступному матчі.

Півзахисник Лукман Аруна, автор єдиного гола у складі Динамо, порадів тому, що йому довіряє тренер, і наголосив на звичній оборонній грі французької команди.

Захисник Динамо Євген Хачеріді наголосив, що фарт сьогодні був не на боці киян.

Новачок киян Роман Безус не захотів підраховувати точні відсотки шансів на вихід команди у наступний раунд.

Дивіться фото з матчу: Як Динамо і Бордо внічию грали

Ворота Бордо були немов зачаровані/Володимир Шевчук, СПОРТ bigmir)net

Металіст на виїзді як створював небезпечні моменти, так і рятував свої ворота від вірних голів, але фінальний свисток зафіксував нічию із Ньюкаслом - 0:0.

Головний тренер Металіста Мирон Маркевич відзначив швидку і цікаву гру, назвав шанси рівними і не здивувався очевидності таких поганих результатів українських команд (жодної перемоги на чотирьох представників).

Тренер Ньюкасла Алан Пардью поскаржився, що два голи його команди були забиті за правилами, відзначив ентузіазм у грі Металіста, і рішучу налаштованість на гру в Харкові.

ВІДЕО: Закономірний результат. Огляд матчу Ньюкасл - Металіст

Воротар української команди Олександр Горяїнов не вважає себе героєм матчу і вважає, що команда буде готуватися до повторної гри.

Ньюкасл був здивований скасуванню спірним рішенням арбітра/АР

Дніпрo виїзну гру із Базелем провалив. Команда Рамоса дозволила супернику забити двічі після стандартних положень, а сама так і не змогла вразити ворота. Підсумок гри у засніженому Базелі - 0:2.

Головний тренер Дніпра Хуанде Рамос зазначив, що суперник двічі забив після помилок під час стандартів, а за такої погоди у команди не було шансів проявити свою техніку і наздогнати Базель, який пішов вперед.

Захисник Дніпра Віталій Мандзюк розповів, що у другому таймі на полі був просто антифутбол.

Півзахисник Руслан Ротань наголосив, що команда буде намагатися вдома довести, що вона сильніша, і пройти Базель.

Ігри у відповідь відбудуться через тиждень, 21 лютого.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

ТЕГИ: ДнепрМеталлистлига ЕвропыДинамо КиевБазельБордоНьюкасл