3 березня 2013, 20:18
0
18
Гарет Бейл

У неділю, 3 березня в рамках північнолондонського дербі Тоттенхем обіграв Арсенал і вийшов на третє місце, випередивши Челсі й наблизившись до Манчестер Сіті.

Подробиці і онлайн поєдинку: Англія. Тоттенхем - Арсенал 2:1 - текстова трансляція

На початку першого тайму шпорам вдалося стримати стартовий натиск гравців Арсеналу й, в свою чергу,  створити кілька моментів біля воріт суперників, переважно безпечних. До середини тайму гравці Тоттенхема оволоділи ігровою ініціативою, чому сприяли реактивні фланги в особі Аарона Леннона і Гарета Бейла. Ці гравці й стали головними дійовими особами матчу - спочатку Гарет Бейл розписався у ворота канонірів, а незабаром і Аарон Леннон у схожому стилі подвоїв перевагу шпор

У другій таймі гравцям Арсеналу вдалося відквитати один м'яч - Мертезакер скористався перевагою свого росту і переправив м'яч у сітку воріт Льоріса. Надалі якщо моменти і виникали, то переважно в штрафному канонірів - Бейл, Дефо і Сігурдссон мали відмінні шанси для взяття воріт гостей. В кінці матчу каноніри спробували організувати фінальний штурм воріт Тоттенхема, однак і в цьому зазнали невдачі.

2:1 - Тоттенхем перемагає в принциповому лондонському дербі й обходить команду Челсі в турнірній таблиці. Роману Абрамовичу, який звільнив Віллаша Боаша в минулому сезоні, варто замислюватися.

Тоттенхем 2:1 Арсенал

Гол: Бейл (37), Леннон (39) - Мертесакер (51)

Тоттенхем - Льоріс, Уокер, Вертонген, М. Доусон, Ассу-Екотто, Паркер, Дембеле (Лівермор, 88), Леннон, Сігурдссон, Бейл, Адебайор (Дефо, 67).

Арсенал - Шченсний, Дженкінсон (Росіцкі, 60), Мертесакер, Вермален, Монреаль, Вілшер, Артета (Подольски, 77), Уолкотт, Касорла, Ремзі, Жиру.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Англія. Тоттенхем перемагає в лондонському дербі

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net