5 березня 2013, 23:50
0
28
Борусія познущалася над обороною Шахтаря

У вівторок, 5 березня, в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів донецький Шахтар на виїзді був розгромлений дортмундською Борусією.

Фінальний результат усіх вболівальників українських команд здивував. Наші представники, якими ми захоплювалися восени, навесні постали, м'яко кажучи, не в найкращій формі. І вилетіли після першого ж раунду.

Борусія з перших же хвилин, окрилена підтримкою нестихаючих фанатів, взялася кувати результат. І через півгодини домоглася свого. Чергова помилка захисту при стандарті призвела до того, що Сантана перестрибнув Ракицького і вразив ворота "гірників".

Через 10 хвилин Маріо Гетце практично поховав шанси Шахтаря на наступний раунд. І знову ми повинні дякувати захисту – один пропав, другий не добіг, третій не встиг, а в підсумку результат підготовки команди був викинутий на смітник. Треба було забивати двічі.

Шахтар активізувався з виходом Дугласа Кости і міг би витягнути матч,  якби забив після перерви. А так залишилося лише гадати, що було б, поки Блащиковські не скористався новою помаркою, цього разу П'ятова. 3:0, і таке відставання вже не ліквідують.

Борусія (Дортмунд, Німеччина) - Шахтар (Донецьк, Україна) - 3:0

Гол: Феліпе Сантана (31), Маріо Гетце (38), Якуб Блащиковскі (59)

ТЕГИ: Лига ЧемпионовШахтерБоруссия ДБоруссия ШахтерШахтер Боруссия