13 березня 2013, 23:41
0
12
Арсен Венгер ще рік проведе без трофеїв

У середу, 13 березня, в повторному матчі Ліги Чемпіонів лондонський Арсенал був близький до того, щоб пройти у чвертьфінал, але перемоги 2:0 виявилося недостатньо для загального успіху

Гравці Арсеналу з перших секунд матчу кинулися на штурм воріт Нойєра,  озираючись на неприємний для канонірів рахунок 1:3 у першому матчі. Ставка на швидкий гол спрацювала – Олів'є Жиру буквально прошив сітку воріт Нойєра потужним ударом, замкнувши простріл у виконанні Уолкотта. Однак незабаром гравці Баварії повністю перехопили атакуючу ініціативу, і команді Арсена Венгера залишалося лише сподіватися на швидкі контратаки до воріт господарів. До кінця тайму по-справжньому небезпечних моментів біля воріт обох команд не виникало.

У другому таймі ігровою ініціативою повністю володіли гравці Баварії, раз по раз створюючи небезпечні моменти біля воріт Фабіанскі – чудову можливість відзначитися мали Робен і Крос, однак блискуче діяв польський кіпер Арсеналу. На 86-й хвилині матчу Лоран Косельні після розіграшу кутового головою вразив ворота Баварії, подвоївши перевагу своєї команди, проте більше голів команди не забивали – Арсенал перемагає і залишає Лігу Чемпіонів.

Баварія (Мюнхен, Німеччина) 0:2 Арсенал (Лондон, Англія)

Гол: Жиру (3), Косьельні (86)