Футзал. Збірна України розгромно поступилася Словенії

29 березня 2013, 07:23
0
23

Збірна України з футзалу у другому матчі відбірного раунду на Євро-2014 в турецькому Ерзурумі поступилася команді Словенії з рахунком 3:8.

Зі старту зустрічі на майданчику почалася обопільно гостра і безкомпромісна боротьба, яка завершилася взяттям воріт української збірної. На шостій хвилині - у воротах Іваняка відзначився Мордей. Втім, вже через хвилину підопічні Євгена Ривкіна зусиллями Сорокіна зуміли відновити рівновагу в матчі.

Пізніше, в налагоджених діях нашої команди щось зламалося. Збірна України двічі пропустила з 10-метрової позначки, а матч став бенефісом гравця словенської команди Чуеца, який відзначився у воротах нашої команди п'ять разів.

Голи Клочка та Павленка у другій половині зустрічі не врятували українську збірну від несподіваної поразки.

Після другого ігрового дня українська збірна разом з командою Туреччини ділять другу і третю сходинки в групі. Наступну гру наша команда проведе 30 березня проти команди-господаря відбірного раунду.

Словенія - Україна - 8:3

Голи: Р.Мордей (6, 30), Чуец (11, з дабл-пенальті, 13, з дабл-пенальті, 19, 30, 37), Фетіч (24), Р.Мордей (30) - Д.Сорокін ( 7), Клочко (30), Павленко (35)

Словенія: Пушкар - Р. Мордей, Уршич, Чуец, Осредкар - Дробноє, Крофліч, Мелінк, Врховец - Фетіч, Росич, Бізяк, Ендрю

Україна: Іваняк - Валенко, Бондар, Макаєв, Овсянников - Клочко, Сорокін, Д.Сорокін, Журба - Разуванов, Свиридов, Рось

За матеріалами: fu.org.ua