Малага і Боруссія не змогли визначити переможця

3 квітня 2013, 22:47
0
13
Воротарі у грі були на висоті

У середу, 3 квітня, іспанська Малага і дортмундська Боруссія розійшлися нульовим миром у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів.

Подробиці та онлайн матчу: Малага - Боруссія Дортмунд - 0:0. Текстова трансляція

Гра в середу хоч і народила першу нульову нічию на цій стадії Ліги Чемпіонів, але виглядала теж добре. Ну, а головними винуватцями того, що іспанські (та й не тільки) вболівальники залишилися без видовища забитих голів, стали воротарі команд. У першому таймі і Кабальєро, і Вайденфеллер двічі конкретно рятували свої володіння. Спочатку воротар Малаги потрудився, відбиваючи удари Гетце. Наприкінці тайму вже воротар Боруссії постарався, рятуючи себе і партнерів. Варто відзначити і Гетце, який вибив м'яч з порожніх воріт.

Другий тайм виявився нуднішим. І винна в цьому більше атака Боруссії. У самому дебюті другої половини Гетце відмінно виклав м'яч на Левандовскі, але Роберт не потрапив навіть по ньому. А потім вже і Гетце замість передачі на поляка віддав перевагу вдарити.

АР
Гравці Малаги і Боруссії билися на полі

Так і докотився матч до нульової нічиєї - тому в другій грі суперники стартують з рівних умов.

Малага (Малага, Іспанія) - Боруссія (Дортмунд, Німеччина) - 0:0

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Малага і Боруссія не змогли визначити переможця

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net