14 квітня 2013, 17:55
0
11
Гол Макаренка остаточно демотивував гостей

Футбольний день неділі 14 квітня в українській Прем'єр-лізі відкрився матчем в Ужгороді, де місцева Говерла повалила запорізький Металург.

Подробиці і онлайн матчу: Говерла - Металург З - 2:0, текстова трансляція

Футболісти Металурга більш активно почали матч в Ужгороді, записавши в свій актив перший удар в площину, але подальші їх дії мало чим нагадували дії команди, яка грає на перемогу. Господарі ж, у перші 10 хвилин навіть не подумували про атаку, обмежившись звичною для своїх перших таймів розвідкою стандартами. Саме їх використання й принесло перші небезпечні моменти біля воріт суперників. Спершу сколихнув атакуючі дії ужгородців Ле Таллек, а потім Балафас. Однак, після відносно свіжих 15-ти хвилин першого тайму гра перетворилася на якусь желеподібну субстанцію, коли впродовж тривалого часу на полі не відбувалося видатних подій.

Другий тайм вже після 1-го обороту хвилинної стрілки порадував моментами біля обох воріт. Спочатку Петров не використав перспективний штрафний, а потім Штурко не зміг упоратися із зручною передачею від Матяжа в межах штрафного Говерли.

Розв'язка цього не зовсім видовищного матчу відбулася в середині другого тайму, коли після серії замін від Севідова атаки Говерли отримали необхідне прискорення й свіжість. Але забити на 64-ій хвилині господарям в першу чергу допомогли індивідуальна майстерність Макаренка, який класним ударом метрів з 25-ти відправив м'яч у ворота!

Далі, тренер гостей Сергій Зайцев вдався до своїх замін, які повинні були реанімувати гру в атаці, випустивши Коробку та Лазаровича. Але гол свого ж Нестерова передбачив наміри гостей. Після 0-2 за 15 хвилин до завершення матчу шанси запорожців забрати з собою очки перейшли в розділ "ілюзорних" ймовірностей.

2:0 - друга поспіль перемога з подібним рахунком для Говерли!

Говерла (Ужгород) 2-0 Металург (Запоріжжя)

Голи: Макаренко (64), (Нестеров, 79, автогол)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Говерла перемагає другий матч поспіль

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net