Металурги відвозять в Донецьк перемогу з Києва

14 квітня 2013, 21:45
0
18
Траоре був нестримний

В рамках заключного матчу 24-го туру української Прем'єр-ліги київський Арсенал поступився в столиці донецькому Металургу.

Подробиці матчу і онлайн: Арсенал - Металург Д - 0:2, текстова трансляція

Гості з перших хвилин заволоділи ігровою ініціативою, взявшись штампувати моменти біля воріт Арсеналу. Вже на 8-ій хвилині матчу Траоре не вистачило кількох сантиметрів-секунд, щоб результативно замкнути передачу Нельсона. Далі гру захлеснула хвиля кутових біля воріт Реви, наслідком чого стало показове співвідношення в цьому компоненті гри 5-0 на користь Металурга вже до 15-ої хвилини.

Втім 100% моментів гості до пори до часу не створювали, пропускаючи рідкісні випади киян: так шаленому удару Адійї на 25-ій хвилині вже ніхто не міг перешкодити відзначитися, якби його траєкторія перетнулася зі створом воріт Паньківа. Однак, цей момент лише підкреслив разючу відмінність в атакуючих діях команд і їх числі. І гол Траоре на 37-ій хвилині підвів логічну риску того, що відбувається на полі.

Активне закінчення першого тайму переросло в жаркий початок другого у виконанні гравців Металурга, що вже на 52-ій хвилині матеріалізіровалось у другий гол Траоре у матчі! Через 10 хвилин, гравцям Арсеналу, здавалося, вдалося переломити хід поєдинку, але видимих ​​дивідендів київській команді це не принесло. Замість цього, на 71-ій хвилині прекрасні індивідуальні дії Мораеса, лише лічені сантиметри відокремили від 3-го забитого м'яча для донеччан.

Слідом за серією замін перед останньою десятихвилинкою, господарі упустили ще два реальні моменти, реалізація яких могла вивести в позитив відверто провальний для Арсеналу матч, але спочатку удару Герасимюка не вистачило точності, а потім Володимир Гоменюк із забійної позиції пробачив колишнього партнера по команді - Паньківа.

Перемога Металурга зміцнює обґрунтованість претензій команди на 6-ту позицію і, можливо, Лігу Європи в наступному сезоні!

Арсенал (Київ) 0-2 Металург (Донецьк)

Голи: Траоре (37, 52)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Металурги відвозять в Донецьк перемогу з Києва

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net