Тренер Боруссії: Здається, що всіх нас чекає німецький фінал

25 квітня 2013, 06:19
0
16
Юрген Клопп: Боруссія показала неймовірний футбол

Наставник дортмундської Боруссії Юрген Клопп після перемоги над Реалом у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів не приховував своїх емоцій.

"Моя команда сьогодні показала неймовірний футбол. Реал дуже сильний, і легкою ця зустріч не могла бути.

Перші 25 хвилин ми діяли майже ідеально. Потім Боруссія трохи заспокоїлася, дозволивши гостям повернутися в гру. У перерві я закликав своїх підопічних грати так, як на стартовому відрізку матчу, коли ми виглядали краще від опонента. Ця бесіда і допомогла нам блиснути в другому таймі.

Після фінального свистка я обійняв кожного зі своїх хлопців, які повністю це заслужили. Це був справжній футбол, сьогодні ми були нестримні. Дійсно, в середині першого тайму ми трохи розгубилися, що призвело до голу гостей. У роздягальні я пояснив команді, що нічого страшного не сталося, і тепер нам треба буде забити в Мадриді, що в будь-якому випадку було б нашим завданням.

Ну а далі пішов дивовижний другий тайм. Я ніколи раніше не бачив такого гола, як третій м'яч Левандовські. Це було неймовірно! Тепер здається, що всіх нас чекає німецький фінал, але забігати вперед не варто - наприклад, нас чекає дуже важкий поєдинок у столиці Іспанії. Ну а ця гра назавжди залишиться в пам'яті кожного з її учасників, щоб не сталося в повторній зустрічі.

На жаль, попереду ще дуель у Мадриді, тому поки нічого не вирішено. Треба зберігати холоднокровність і не витати на сьомому небі у зв'язку з такою значною перемогою. Природно, поєдинок у відповідь не буде для нас легкою прогулянкою. Скажу ще, що Маріо Гетце показав сьогодні видатну гру.

Так, пропущений м'яч дійсно вибив нас з колії. З іншого боку, якби не ця помилка, навряд чи б ми забили відразу три голи в другому таймі. Після перерви Боруссія явно накрутила темп, до чого суперник виявився не готовий. Порадувало і те, що ми уникли помилок", - цитує Клоппа сайт UEFA.

Нагадаємо, перший матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів Боруссія Д - Реал Мадрид закінчився з рахунком 4-1.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Тренер Боруссії: Здається, що всіх нас чекає німецький фінал