Тренер Барселони: Відсутність Мессі була помітною на полі

2 травня 2013, 08:29
0
12

Головний тренер Барселони Тіто Віланова заявив, що його команда у другому півфінальному поєдинку Ліги чемпіонів проти Баварії до самого кінця билася за результат, але суперник виявився сильнішим.

"Вітаю Баварію з виходом у фінал. Ця команда продемонструвала рівень, на якому вона знаходиться. Хочу також подякувати вболівальникам за підтримку з перших хвилин і до останніх. Моя команда до кінця билася за результат. Я говорив їй не вішати ніс, і ми гідно билися у першому таймі. Без сумнівів, гол Баварії в дебюті другого тайму боляче по нас вдарив і позбавив матч останньої інтриги.

До цієї стадії турніру Баварія підійшла в значно кращому фізичному стані. Її гравці зараз на ходу, а наші навпаки, і тут нам треба надолужувати. Також у нас були відсутні багато футболістів ", - сказав Віланова.

Він також пояснив, чому Ліонель Мессі так і не вийшов в поєдинок проти Баварії на Камп Ноу.

"Ліонель Мессі зіграв у Більбао, так як відчував себе краще, однак у кінцівці матчу у нього з'явилися дивні відчуття, хоча там і не було травми. Він тренувався з командою, але відчував себе неважливо. За його власним відчуттям, він не був у стані допомогти партнерам. Природно, що відсутність Мессі було помітно на полі.

Ми хотіли зіграти сильніше, але багато чого було вирішено ще в першій зустрічі. Ті, хто старанно тренувався і не випадав в цьому сезоні через травми, істотно нам допомогли. І ми, і Реал здатні битися з німецькими клубами, але в цих півфіналах вони були сильнішими ", - підкреслив Віланова.

Нагадаємо, що в поєдинку у половину фіналу Ліги чемпіонів мюнхенська Баварія в гостях розгромила Барселону з рахунком 3:00. А за сумою двох матчів мюнхенці обіграли "синьо-гранатових" із загальним рахунком 7:00 і вийшли у фінал Ліги чемпіонів.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Тренер Барселони: Відсутність Мессі була помітною на полі
За матеріалами: UEFA.com