11 липня 2013, 08:06
0
30
Металіст завершив збори в Австрії перемогою над Рубіном

Головний тренер Металіста Мирон Маркевич сподівається, що до старту чемпіонату України всі гравці його команди відновляться після травм.

Харківський Металіст в останньому матчі австрійського збору мінімально переграв казанський Рубін із рахунком 1:0 завдяки голу Вілліана на 84-й хвилині.

Після переможного матчу з Рубіном своєю думкою про поєдинок і збори в цілому поділився головний тренер команди Мирон Маркевич.

• Маркевич: Я працюю в Металісті надалі, і ніяких проблем немає
  • "Збори хороші, умови хороші. Те, що ми планували, - виконали, зіграли 4 матчі. На жаль, поки не можемо виставити оптимальний склад, який мені хотілося б. Різний ступінь готовності, травми ... Сподіваюся, що до понеділка поставимо всіх на ноги і зіграємо максимально бойовим складом.

Знаєте, я ніколи серйозної уваги не звертаю на товариські матчі. Кожна команда готується по-своєму, хтось грає на тлі втоми ... Ми, наприклад, з Локомотивом грали після серйозного навантаження. Сьогодні футболісти були свіжіші, тому що ми їм дали відпочити перед грою. Але можу сказати, що хлопці сьогодні подекуди непогано грали, і те, що команда до останнього хотіла виграти, - це добра ознака перед початком чемпіонату.

Ми хочемо зіграти ще одну гру. Суперником буде ФЦ Барса (Суми). Сподіваюся, що Папа і Соса вже відновляться, бо дуже хочеться спробувати зіграти в оптимальному складі. Хоча б один тайм", - зазначив Маркевич.

За матеріалами:  metalist.ua