Тренер Арсеналу: Дніпро був сильніший на голову

13 липня 2013, 21:45
0
13
Бакалов: Свою команду я трошки не впізнав

Головний тренер київського Арсеналу Юрій Бакалов після поразки від Дніпра у першому турі чемпіонату України заявив, що не впізнав на полі свою команду.

"Сьогодні Дніпро був сильніший на голову. А свою команду я трошки не впізнав. Ми ретельно готувалися до сьогоднішньої гри, але Дніпро перевершив нас практично у всіх компонентах.

У першу чергу, у швидкості - у командній та індивідуальній. А також - у єдиноборствах. Якщо у першому таймі у нас щось виходило, то після перерви ми просто провалили гру. Так що Дніпро заслужено переміг", - заявив наставник "канонірів".

Нагадаємо, що матч першого туру української Прем'єр-ліги Дніпро - Арсенал закінчився впевненою перемогою дніпропетровців із рахунком 3:0.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net