Тимощук пояснив, чому починав перший матч Зеніту на лавці

0
30
Анатолій Тимощук - Зеніт
Анатолій Тимощук розповів про перемогу

Півзахисник Зеніту Анатолій Тимощук прокоментував перемогу своєї команди в матчі 1-го туру російської Прем'єр-ліги над Краснодаром (2:1).

"Ніякої нічиєї не було - ми ж виграли. Найголовніше для нас - це брати очки. До того ж ми граємо два матчі на виїзді. Вважаю, перший тайм пройшов непогано, у другому в нас теж були моменти для взяття воріт. Звичайно, треба працювати над деякими компонентами, наприклад над концентрацією на перших хвилинах, коли Краснодару вдавалося проводити атаки. Команді є над чим працювати. Кожен з нас повинен розуміти, що ми цінні тільки як одна команда і що ми можемо досягати результату. Найголовніше для нас - це зараз грати один за одного. Без помилок футболу не буває, але ми будемо працювати.

Мій вихід на заміну? По-перше, так ми запланували ще перед грою. У мене було певне пошкодження, тому вирішили не ризикувати і випустити мене вже в другому таймі. На полі намагався допомогти команді не пропустити, утримати рахунок і по можливості забити. Думаю, ми впоралися із завданням. Суперник теж зробив пару замін, освіживши тим самим свою гру "-, розповів Анатолій Тимощук офіційному сайту Зеніта.

Нагадаємо, що в середу, 17 липня, Зеніт зі скандалом обіграв Краснодар - другий гол пітерців був забитий з порушенням правил.