Тренер Металіста: Для першого разу Дієго Соуза зіграв непогано

20 липня 2013, 22:05
0
28
Мирон Маркевич оцінив гру новачків команди

Головний тренер харківського Металіста Мирон Маркевич прокоментував перемогу своєї команди у матчі проти київського Арсеналу (2:1).

- Мироне Богдановичу, ваша оцінка грі.

- У першу чергу, Арсенал грамотно побудував гру від оборони, і ми в першому таймі нічого не могли зробити. Команда оборонялася досить грамотно. У нас не було швидкості сьогодні. У другому таймі на поле вийшов чистий форвард, і нам відразу стало легше. Він почав тиснути на захисників, і ми вчасно забили два м'ячі.

• Металіст у гостях здолав Арсенал
  • - Як оціните дебют Моледо і Соузи. Перший уже тренується з командою довгий час, а от Соузу щойно підписали...

- Для першого матчу вони зіграли непогано. Соуза, наприклад, лише недавно прилетів. Ми пішли на такий ризик, адже нам скоро грати в Лізі Чемпіонів, і ми хотіли, щоб він зіграв сьогодні і з Іллічівцем. Команда повинна звикнути до нього, а він - до команди. Я вважаю, що для першого разу він зіграв непогано.

• Арсенал - Металіст - 1:2. Відео голів матчу
  • Нагадаємо, що у матчі 2-го туру УПЛ Арсенал - Металіст перемогу святкували гості з рахунком 1:2.

За матеріалами: ФК Металіст