27 липня 2013, 20:18
0
70
Динамо програло Зірці

У 3-му турі першості України серед команд Першої ліги Динамо-2 зустрічалося в Кіровограді з одним зі старожилів турніру - Зіркою.

Нагадаємо, що підопічні Олександра Хацкевича стартували в чемпіонаті з двох нічиїх, не пропустивши, але і не забивши жодного м'яча.

Зірка (Кіровоград) - Динамо-2 - 1:0 (0:0)

Гол: Шаврін (47)

Зірка: 1.Ширяєв (К), 4.Мостовий, 5.Бочкур, 10.Шаврін, 11.Галенко (2.Порошин, 72), 15.Степанов, 16.Гонщик, 24.Тітов (66.Осадчий, 46) , 55.Смалько, 77.Чічіков (7.Рудницький, 85), 79.Логінов (18.Бурдіян, 90)

Динамо-2:
32.Тимофієв, 2.Ягодінскіс (К), 3.Рижук, 4.Карп, 6.Акубардія, 7.Ісраїлов (14.Савченко, 46), 10.Панфілов (9.Хльобас, 57), 13 . Трубочкін, 15.Цибульник (19.Суарес, 62), 25.Яремчук (11.Маік, 72), 27.Чорноморець

Вже на першій хвилині у штрафній Зірки в боротьбі із захисником впав Панфілов, і хоча рефері не відреагував, стало зрозуміло, що команди налаштовані на серйозну боротьбу. І дійсно, боротьби в матчі було багато, але до перерви до створення гольових моментів практично не доходило.

Окрилений Гусін. Екс-наставник Динамо-2 став тренером Крил Рад

М'яч влетів у ворота Динамо на самому початку другого тайму. Після подачі з кутового з правого флангу Шаврін, поклавши корпус і скориставшись відскоком від газону, вколотив м'яч у сітку воріт. 1:0.

Спосіб менше грати? Алієв заробив вилучення в матчі за Динамо-2

Заміни, проведені наставниками Динамо (старший тренер Олександр Хацкевич, як і капітан команди Олександр Алієв, пропускав цю гру через дискваліфікацію) пожвавили гру "біло-блакитних", але голів глядачі так більше і не побачили.

Алієв не робить трагедію з гри за дубль Динамо

У результаті - перша поразка динамівців у чемпіонаті, причому друга команда як і раніше не може вразити ворота суперників.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Динамо-2 без Алієва програло кіровоградської Зірці

За матеріалами: dynamo.kiev.ua