1 вересня 2013, 17:44
0
39
Зоря переграла Арсенал

У неділю, в матчі 8-го туру української Прем'єр -ліги луганська Зоря переграла київський Арсенал.

Подробиці і онлайн матчу: Зоря - Арсенал - 4:0. Текстова трансляція матчу чемпіонату України

Вже на перших хвилинах Заря створила прекрасний момент. Данило увірвався в чужу штрафну площу, але захисник завадив йому пробити, вдало зігравши в підкаті. Потім м'яч відскочив до Ліпартіі, який уклав захисника, але пробив вище цілі. Через кілька хвилин "каноніри" мали прекрасний шанс після прострілу від Кравця, але Аржанов якимось дивом не зміг переправити м'яч у ворота з близької відстані.

Трохи пізніше гра зовсім вирівнялася. На полі було багато боротьби, тому арбітр часто зупиняв гру для виховних бесід з футболістами. А під кінець тайму Зоря відзначилася відразу двома голами. Спочатку після кутового м'яч прилетів до Хомченовського, який пробив точно в правий верхній кут. А потім Болі на прийомі обіграв на правому краю штрафного захисника і хвацько пробив у лівий кут.

Другий тайм почався все тією ж боротьбою. А на 53-й хвилині арбітр поставив пенальті у ворота Арсеналу. Шарпар відверто притримував у своїй штрафній площі Ліпартію, так що суддя прийняв справедливе рішення. Виконувати одинадцятиметровий взявся Данило, і гравець з легкістю розвів м'яч і голкіпера по різних кутах.

Через 10 хвилин Арсенал міг скоротити відставання, коли Вернидуб порушив правила у своєму штрафному майданчику. Але Шацьких з точки пробив у поперечину. Надалі господарі продовжували виглядати впевнено. Любенович, який вийшов на заміну, міг першим дотиком забити гол, але голкіпер перевів м'яч у поперечину. Зрештою Зоря довела матч до заслуженої перемоги, а рахунок став ще більшим - Хомченовському вдався точний удар у дальній нижній кут з п'ятнадцяти метрів.

Зоря (Луганськ) - Арсенал (Київ) - 4:0

Гол: Дмитро Хомченовський (39, 89), Яннік Болі (41), Данило (55-пенальті)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Зоря розгромила київський Арсенал

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net