21 вересня 2013, 17:15
0
19
Марко Девич

У суботу, 21 вересня, в матчі української Прем'єр-ліги сімферопольська Таврія на своєму полі поступилася харківському Металісту.

Перший тайм, незважаючи на статус лідера таблиці і фаворита зустрічі, харківська команда провела досить слабо - Металіст час від часу володів ініціативою, проте небезпечні моменти виникали як біля воріт Дишленковича, так і біля воріт Кахрімана.

Однак у перерві Мирон Маркевич змінив Гомеса, і незабаром харків'яни відкрили рахунок у матчі - Марко Девич не без допомоги захисника господарів замкнув простріл Марлоса, який вийшов на поле.

Після пропущеного м'яча господарі виглядали розгубленими, і лише майстерність Кахрімана врятувала гостей від пропущеного м'яча в наступну десятихвилинку. Однак Марко Девич був затято налаштований зробити дубль, і навіть кіпер Таврії не зміг перешкодити наразі найкращому бомбардирові чемпіонату - 10й гол форварда Металіста в 10 матчах.

Також не можна не відзначити епізод з непризначеним пенальті за фол Моледо на Путраші - після зіткнення з бразильським захисником гравця Таврії довелося замінити, проте арбітр епізод проігнорував.

Ну а довершив міні-розгром Таврії Хосе Соса за рахунок відмінного індивідуального проходу і не менш гарного його завершення - 0:3.

Таврія (Сімферополь) - Металіст (Харків) 0:3

Голи: Девич (49, 64), Соса (87)

За матеріалами : СПОРТ bigmir)net