Наставник Фіорентини: Переміг той, хто хотів цього сильніше

4 жовтня 2013, 08:13
0
56

Головний тренер Фіорентини Вінченцо Монтелла залишився задоволений перемогою своєї команди над Дніпром.

"Мені сподобалося, як грала команда, ми зіграли добре. Була певна сміливість, індивідуальність у наших діях. За 90 хвилин було все, і я дуже задоволений, крім самої перемоги, ходом гри.

Звичайно, у другому таймі була більш активна гра. Всі бачили, що у нас був сильний суперник. Дніпро - сильна команда, що має багато перемог, як у чемпіонаті, так і в єврокубках. Дві команди хотіли виграти, і переміг той, хто хотів цього сильніше.

Поле було в'язким і слизьким. Ми не звикли грати на такому полі, і мені подвійно приємно, що команда зібралася і змогла зорієнтуватися і грати добре у таких умовах", - зазначив Монтелла.

Нагадаємо, у другому турі групового етапу Ліги Європи Дніпро на своєму полі поступився італійській Фіорентині з рахунком 1:2.

За матеріалами: fcdnipro.ua