Тренер збірної Англії: У нас була важка група

16 жовтня 2013, 10:27
0
47
Рой Ходжсон: Ми працювали разом 18 місяців, і наша гра змінилася

Головний тренер збірної Англії Рой Ходжсон заявив, що задоволений своїми підопічними у заключному поєдинку відбору на чемпіонат світу 2014 року проти Польщі.

"Я дуже задоволений. Це була важка група. Чорногорія та Польща показали себе сильними суперниками як удома, так і на виїзді. У першому таймі цього матчу ми часом показували фантастичний футбол. Після перерви теж контролювали ситуацію. Я не переживав за своїх хлопців. Могла схвилювати лише відсутність реалізації моментів або якби трапилося щось неймовірне.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Україна друга, Англія перша. Турнірна таблиця відбору на ЧС-2014

Я завжди говорив, що під час відбірного циклу ми будемо додавати за рахунок залучення нових гравців і повернення у стрій досвідчених футболістів. Останні матчі відкрили для нас Андроса Таунсенда, який виглядає так, немов грав на міжнародному рівні все життя. Зараз на нього буде чинитися великий тиск, але тепер він із нами.

Ми працювали разом 18 місяців, і наша гра змінилася. Команда стала кращою. Сподіваюся, прогрес не зупиниться. Футболісти стали справжнім колективом, де всі довіряють один одному", - заявив Ходжсон.

Нагадаємо, що 15 жовтня збірна Англії обіграла Польщу з рахунком 2:0 та посіла перше місце у групі H, оформивши собі путівку на чемпіонат світу 2014 року.

Друге місце у цій групі посіла збірна України, яка побореться за право поїхати на ЧС-2014 у Бразилії у плей-оф.

За матеріалами: СПОРТ-Экспресс