Дніпро вириває перемогу над португальським Пасушем

24 жовтня 2013, 23:05
0
22
Ротань приносить перемогу Дніпру в Португалії

Два голи в кінцівці матчу приносять команді Рамоса непросту виїзну перемогу в Лізі Європи.

Дніпропетровський Дніпро насилу зумів переграти португальський Пасуш в третьому турі групового етапу Ліги Європи 1:0.

Команда Рамоса, здалося, недооцінила аутсайдера португальського чемпіонату. Активно гості провели лише стартові десять хвилин, але не зуміли за цей час пройти оборону Пасуша і заспокоїлися.

За весь перший тайм згадки заслуговує лише один момент, коли воротар Пасуша Філіпе не потрапив ногою по м'ячу при виносі, однак Калинич не покарав португальського стража воріт, пробивши із забійної позиції вище воріт.

Другий тайм почався з небезпечного моменту Пасуша - Жозе навісив зі штрафного і забутий захисниками Руї Мігель просто пробачив Дніпро, пробивши вище воріт із забійної позиції.

Надалі Дніпро безуспішно шукав щастя біля воріт Пасуша, а господарі час від часу турбували Бойка дальніми ударами.

Гра котилася до сумної нульової нічиєї поки на 83-й хвилині Дніпро не забив - після розіграшу кутового стався прохід і простріл Коноплянки, який замкнув Ротань.

А через дві хвилини Коноплянка прискорився на лівому фланзі, втік від захисників і катнув м'яч повз Філіпе, тим самим подвоївши перевагу своєї команди.

2:0 - непереконлива перемога Дніпра, але гра забудеться, а результат залишиться. Дніпропетровська команда має в активі вже шість очок після трьох турів і перемогою над Пасушем вдома в наступному турі може забезпечити собі достроковий вихід у плей-офф Ліги Європи.

Ліга Європи. Пасуш Феррейра- Дніпро 0:2

Голи: Ротань, 83, Коноплянка, 86

Пасуш Феррейра: Філіпе, Тоні, Рікарду, Валенте, Сантош, Сері, Леау, Олівейра, Жозе (Рубен, 65), Мігель (Іробісо, 82), Бебе

Дніпро: Бойко, Мандзюк, Мазух, Чеберячко, Стрініч, Канкава (Жуліано, 52), Ротань, Зозуля, Гама (Матеус, 67), Коноплянка, Калініч (Селезньов, 58)

Попередження: Тоні - Зозуля

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Дніпро вириває перемогу над португальським Пасушем