Луческу: Миколаїв мав деяку перевагу за рахунок складного поля

Sport bigmir,  29 жовтня 2013, 16:05
0
44
Луческу залишився задоволений результатом і грою Шахтаря

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу прокоментував перемогу своєї команди в Кубку України над Миколаєвом.

"Специфічний кубковий поєдинок. Відзначу публіку, яка сьогодні добре підтримувала Миколаїв. Напевно, господарі мали деяку перевагу за рахунок складного поля, адже вони звикли на ньому грати.

Також у першому таймі відзначу хорошу організацію команди господарів в обороні. Вони намагалися щось створити за рахунок стандартних положень. Але, отримавши гол у власні ворота, вони були змушені розкриватися. Стали з'являтися вільні зони, які ми використали.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО: Миколаїв - Шахтар - 0:3. Відео голів матчу

Результат не варто коментувати. Нормальний результат, що відповідає грі. Найбільше мені сподобалася атмосфера на стадіоні і заповнені трибуни. Не чекав, що збереться повний стадіон і що публіка буде так завзято вболівати. Це підтвердження того, що тут, напевно, люблять футбол. Потрібно лише більше приділяти йому уваги. Думаю, в цьому плані Миколаїв заслуговує більшого.

У першу чергу, слід привести до ладу поле. Воно має допомагати командам показувати спектакль. А так тільки, на жаль, відбувається одна боротьба. На такому газоні на перший план виходять фізичний стан і боротьба, а не видовище. У цілому я задоволений і результатом, і грою команди при великій кількості хорошої публіки", - заявив Луческу.

Нагадаємо, Шахтар розгромив Миколаїв з рахунком 3:0 і вийшов у чвертьфінал Кубка України.

Ця ж новина на Спорт bigmir ) net: Луческу: Миколаїв мав деяку перевагу за рахунок складного поля

За матеріалами: Sport bigmirfcvolyn.net