Федецький: Приємно, що люди підходять і дякують за гру

Sport bigmir,  17 листопада 2013, 12:03
0
369
Федецький успішно впорався зі своїми завданнями в першому матчі з французами

Захисник збірної України Артем Федецький розповів, чим жила команда після перемоги над Францією (2:0).

"Нам Михайло Іванович Фоменко дав півдня вихідного, до обіду. Хтось з'їздив додому, хтось просто по місту прогулявся. Всі повернулися, всі готові до матчу.

Ми виїхали в місто, людей небагато побачили. Просто розвіялися, адже емоційна підготовка до матчу з Францією була серйозною, треба було змінити обстановку. Вирішили з Худжамовим виїхати в місто. Приємно, що люди підходять і дякують за гру.

Ми розуміємо, що матч-відповідь буде в рази важчим, адже граємо на полі суперника. Вже розібрали перший тайм п'ятничної гри, а через годину подивимося й другий тайм.

Трохи гризуть думки про свою жовту картку. Але головне, що ми не отримали непотрібних карток. Матч був емоційний, можна було отримати попередження за які-небудь розмови, але все обійшлося ігровими епізодами. Звичайно, неприємно, що доведеться пропустити матч, але це футбол. Полечу з командою, буду підтримувати з трибун.

Хто б у нас не вийшов на поле, всі хлопці - професіонали. Вийдуть інші футболісти з серйозним рівнем готовності, проблем бути не повинно. Думаю, Фоменко вже знає хто буде грати на цих позиціях. Бій дамо серйозний.

Настрій хороший, але всі хлопці розуміють, що це тільки невеликий крок до нашої мети. Повірте, після гри ніякої ейфорії не було. Результат хороший, з ним спокійно можна їхати до Франції й тримати його в голові. Але шанси як були 50/ 50, так і залишаються", - розповів Федецький в ефірі телеканалу Футбол.

Нагадаємо, що в п'ятницю, 15 листопада, Україна обіграла Францію з рахунком 2:0. Гра у відповідь відбудеться 19 листопада в Парижі.

Дивіться, як за Україну вболівали на стадіоні

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Федецький: Приємно, що люди підходять і дякують за гру

За матеріалами: Террикон
ТЕГИ: сборная Украинысборная ФранцииАртем ФедецкийЧМ-2014Украина Франция