Тренер Славутича: Шахтар помучився, перш ніж забив

Sport bigmir,  8 травня 2014, 09:00
0
208
Юрій Бакалов: Я гордий за своїх хлопців, я їм подякував

Головний тренер Славутича Юрій Бакалов після півфінального поєдинку Кубка України заявив, що пишається своєю командою.

"Якби вони виконали все до кінця, рахунок був би іншим. Але ми виробили стратегію, схему. Із Шахтарем грати у відкритий футбол подібно до смерті. Він дуже довго не міг розкрити нашу оборону. Шахтар сьогодні помучився, перш ніж забив.

Я гордий за своїх хлопців, я їм подякував. Попросив на цьому не зупинятися. Це відправна точка в їхній кар'єрі. У нас справи налагодяться", - сказав Бакалов.

За його словами, Славутич у матчі з Шахтарем намагався показати свій футбол.

"Ми готувалися. Неважливо, скільки йде матч - 90 хвилин або 120. Ми намагалися показати свій футбол", - наголосив Бакалов.

Нагадаємо, що донецький Шахтар у півфіналі Кубка України переграв черкаський Славутич з рахунком 3:0. Забити "гірникам" вдалося лише в додатковий час: на 105-й хвилині відзначився Едуардо, потім забивали ще Тайсон (на 110-й хвилині) і Бернард (на 120-й).