Луї ван Гал: Ми показали хорошу гру, але не набрали очок

Sport bigmir,  2 листопада 2014, 21:53
0
117
Луї ван Гал залишився задоволений грою своєї команди після видалення Смоллінга

Луї ван Гал після поразки від Манчестер Сіті з рахунком 0:1 на 10-му турі чемпіонату Англії поділився своїми враженнями від гри

Читай також: Манчестер Юнайтед в меншості поступився в дербі

З 39-й хвилини матчу Манчестер Юнайтед грав удесятьох, після того як за друге попередження був видалений Кріс Смоллінг.

«Сказав хлопцям, що вони проявили вражаючу силу волі і потрудилися на славу. Цим можна пишатися, але не набрали очок, але ж тільки вони і цінуються в спорті. Ми були близькі, незважаючи на те,що грали в меншості. Ми створили більше моментів, ніж у першому таймі. Однак цього виявилося мало, тому нам потрібно працювати над своєю грою.

Я не бачив епізод, коли Смоллінг отримав перше попередження, і добре, що судді, буває, дають жовту. Але гравець, знаючи, що у нього вже є попередження, не повинен робити те, що зробив сьогодні Кріс. Так, в грі присутні нерви, і іноді не виходить з ними впоратися, але це був не найрозумніший вчинок", - цитує ван Гала ВВС.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Луї ван Гал: Ми показали хорошу гру, але не набрали очок

ТЕГИ: Манчестер ЮнайтедМанчестер СитиЧемпионат АнглииЛуи ван Гал