409
Фанати підпалили дах Будинку Футболу

11 грудня близько 400 уболівальників Волині та Дніпра зібралися на пікет біля Будинку Футболу з вимогою відставки президента ФФУ.

Читай також: Ультрас Волині зібралися на акцію біля Будинку футболу

Крім того, фанати вимагають провести розслідування навколо скандального матчу Волинь - Металіст, який був перерваний через вболівальників, обурених суддівством поєдинку.

Близько 12:00 внаслідок кинутих фаєрів загорівся дах Будинку Футболу, проте пожежа була оперативно локалізована.

Також повідомляється, що до ФФУ стягнули чотири автобуси з правоохоронцями.

Нагадаємо, фанати Волині на 87-й хвилині за рахунку 2:1 на користь Металіста зірвали кінцівку матчу своєї команди, вибігши на поле для розправи над арбітром, але Кутаков втік від уболівальників в підтрибунне приміщення.

Після матчу Волинь виступила з офіційним зверненням, в якому зажадала довічної дискваліфікації арбітра Кутакова, в іншому випадку пригрозивши знятися зі змагань під егідою Прем'єр-ліги.

Головний тренер Волині Віталій Кварцяний заявив, що вболівальники - молодці, бо вони повстали проти брехні.

За матеріалами: Сегодня-Спорт