Божевільні фани і надмотивація суперника: З чим Дніпро зіткнеться в Греції

Sport bigmir,  26 лютого 2015, 14:00
0
163
Дніпро чекає важкий матч в Греції

СПОРТ bigmir)net розповідає, що чекає дніпропетровський Дніпро в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи.

Дніпропетровський Дніпро здобув перемогу в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи з грецьким Олімпіакосом з рахунком 2:0, але говорити про вихід команди Маркевича в наступний раунд передчасно, адже попереду матч-відповідь.

Читай також: Руслан Ротань: Видно, що Олімпіакос функціонально краще готовий

Олімпіакос в цьому сезоні дуже впевнено виглядає на своєму полі: у чемпіонаті команда в 12 матчах здобула 10 перемог, а в Лізі чемпіонів вдома греки обіграли Ювентус, Атлетіко і Мальме. У чому ж полягає перевага Олімпіакоса у матчі-відповіді і з чим доведеться зіткнутися Дніпру?

Перше, на що потрібно налаштуватися Дніпру - це грецькі фанати, які обіцяють шалену атмосферу на стадіоні і тиск на українську команду впродовж усього матчу до фінального свистка.

Дивіться, як вболівають фанати Олімпіакоса в Греції:

Втім, в цьому сезоні Дніпро вже стикався з таким тиском і в Спліті проти Хайдука, і у Франції проти Сент-Етьєна, і в Баку проти Карабаху, тому досвідчені гравці дніпропетровської команди не повинні мерзнути.

При цьому, навіть якщо Олімпіакос не буде йти стрімголов в атаку, його туди з перших хвилин поженуть вболівальники, тому потрібно бути готовим до агресивної і напористої гри греків. Є велика ймовірність, що греки з перших хвилин підуть в атаку, щоб забити швидкий м'яч і тут важливо не пропустити в першому хвилин 20-25, а бажано і провести кілька контратак, щоб збити агресію суперника.

Читай також: Тренер Олімпіакоса: Ми виявилися не готові до такого розвитку подій

Важливо Дніпру забути про результат першого поєдинку і не притиснутися до своїх воріт, адже у Олімпіакоса є виконавці, які в чужій штрафній відчувають себе як риба у воді, той же Мітроглу.

Дивіться найкращі моменти гри форварда Олімпіакоса Костіса Мітроглу:

З першого матчу було помітно, що Олімпіакос любить контролювати м'яч і атакувати позиційно, але в той же час при втраті м'яча з'являється багато вільних зон, оскільки футболісти, які брали активну участь в атаці, неохоче повертаються на свою половину поля. Тиждень тому Дніпро, який вміло грає на контратаках, вже зловив суперника два рази, і буде добре, якщо вдасться повторити цей трюк і в Піреї. Тоді господарям для виходу в наступний раунд доведеться забивати вже чотири м'ячі, що зробити буде вкрай складно.

Невідомо, як позначаться на грецькій команді останні результати, адже якщо до матчу з Дніпром Олімпіакос підходив з 14-матчевою безпрограшною серією, то після поразки в Києві був програш у дербі Панатінаікосу. Тому з одного боку моральний стан команди Вітора Перейри може бути не найкращий, а з іншого вони зроблять все, щоб перервати серію невдач.

Читай також: Руслан Ротань: За стилем Олімпіакос схожий на Барселону

Важливою в майбутньому матчі буде і робота бригади арбітрів з Голландії на чолі з Данні Маккелі. Ще в першому поєдинку Дніпро грав більш жорстко, не поступаючись супернику в бажанні боротися, про що свідчить статистика: 25 фолів проти 11. Якщо в Києві рефері не сильно карав дніпропетровських гравців за дрібні порушення, то поки не зрозуміло, як Маккелі зуміє контролювати свої емоції під тиском грецьких фанів.

В цілому у Дніпра більше шансів пробитися в 1/8 фіналу, але для цього потрібно зіграти надійно в обороні, сконцентровано на всіх ділянках поля і виконувати завдання тренерського штабу, який, як показав перший матч, знає, що потрібно команді, щоб домогтися успіху в матчі з Олімпіакосом.

Матч Олімпіакос - Дніпро відбудеться у четвер, 26 лютого. Початок - о 22:05. СПОРТ bigmir)net вестиме текстову трансляцію поєдинку Ліги Європи.

Дивіться фотогалерею: Київське щастя: Як Дніпро Олімпіакос обіграв