Наставник Монако: У чвертьфіналі всі захочуть зіграти з нами

Sport bigmir,  18 березня 2015, 09:26
0
147
Наставник Монако задоволений грою своєї команди

Головний тренер Монако Леонарду Жардім прокоментував вихід своєї команди у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

У вівторок, 17 березня, лондонський Арсенал на виїзді обіграв французьке Монако з рахунком 2: 0 в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, однак вилетів з турніру за підсумками двох зустрічей.

Після матчу головний тренер Монако Леонарду Жардім прокоментував вихід своєї команди у чвертьфінал турніру:

Дивись також: Захисник Монако підло покарав суперника за симуляцію

"Матч вийшов дуже напруженим, як ми й очікували. Арсенал скористався нашими помилками і забив, але ми готувалися до цього. Наша команда заслужено пройшла далі після виїзної перемоги з рахунком 3: 1. Сьогодні Арсенал виграв лише 2: 0, так що ми заслужили цей успіх.

Читай також: Дівчина кинула футболіста Арсеналу за спробу зняти інтимне відео

У чвертьфіналі всі захочуть грати з Монако. Для мене це буде перший чвертьфінал у Лізі чемпіонів. Треба віддати належне гравцям за виконану роботу. Ніхто не розраховував побачити нас на цій стадії. Це чудова нагорода за нашу працю. Я отримав задоволення від гри при заповненому стадіоні. Сподіваюся, наші вболівальники прийдуть і на наступний матч ", - сказав Жардім після матчу.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Монако - Арсенал відбувся 17 березня і закінчився перемогою гостей з рахунком 2: 0.