Наставник Монако: Ми залишимо інше враження в повторному поєдинку

Sport bigmir,  15 квітня 2015, 09:06
0
216
Леонарду Жардім прокоментував перший матч із Ювентусом

Головний тренер Монако вважає, що його команда показала хороший рівень гри в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів із Ювентусом.

"Звичайно, ми заслуговували більшого. Ми домінували в стартові 20 хвилин першого тайму і протягом такого ж відрізка другої половини. Ми сподівалися, що добудемо на виїзді кращий результат.

Читай також: Наставник Ювентуса: Нам потрібно буде забивати у матчі-відповіді

У Монако все буде інакше. Ми залишимо зовсім інше враження в домашньому поєдинку. Але і сьогодні ми змогли створити серйозні проблеми Ювентусу.

Ми показали, що є хорошою, організованою командою. На цьому рівні треба діяти ефективно, і я вважаю, що ми це продемонстрували. Ми створювали хороші моменти в атаці ", - сказав Жардім після матчу.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що у вівторок, 14 квітня, туринський Ювентус обіграв Монако з рахунком 1: 0 у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

За матеріалами: uefa.com