Луческу: Не очікував, що ми вийдемо на поле такими розслабленими

0
282
Мірча Луческу

Мірча Луческу поділився враженнями від матчу з Олімпіком.

Читай також: Наставник Олімпіка: Прикро, коли ключовими постатями в матчі стають судді

"Хороша гра, видовищна і дуже інтенсивна. Напевно, вона всім сподобалася, якщо навіть подивитися, як змінювався рахунок. Вважаю, що ми перемогли заслужено, але допускали помилки у тих двох моментах, коли нам забивали. Я задоволений другим таймом: всі показали характер, було видно бажання забити і перемогти! З цим я зараз привітав футболістів у роздягальні. А більше про цю гру нічого не хочу запам'ятовувати.

Я не очікував, що ми вийдемо на поле такими розслабленими. І через п'ятнадцять хвилин залишитися вдесятьох... На такому маленькому полі, як на стадіоні імені Баннікова, дуже складно знаходити вільні зони, щоб проникати в завершальну фазу атаки. Це вийшло у другому таймі, коли суперник був уже не таким свіжим і не так щільно грав з нашими футболістами. Задоволений результатом.

Чи справедливі пенальті? Складно сказати. Є інші люди, які дивляться по телебаченню, бачать повтори й аналізують. Мені зараз складно про це говорити. На мою думку, всі пенальті були. Гравець не встигав за Тайсоном і грубо сфолив на ньому. Звичайно, це пенальті. У другому випадку - те саме. При дриблінгу Тейшейра змусив сфолити суперника.

У перерві я говорив футболістам, щоб вони сміливо йшли в обіграш проти захисників, які в першому таймі отримали картки. Це і привело до того, що видалили гравця Олімпіка - і ми забили. До того ж дуже добре виконали 11-метрові удари - як Тейшейра, так і Даріо. Решта скажу, коли перегляну гру", - цитує Луческу офіційний сайт Шахтаря.

Нагадаємо, що Шахтар у рамках 9-го туру чемпіонату України з рахунком 3:2 обіграв Олімпік.

За матеріалами: ФК Шахтер