Динамо Київ - Говерла: 2:0 Онлайн-трансляція матчу чемпіонату України

0
642
Динамо Київ - Говерла: Онлайн трансляція матчу чемпіонату України

Динамо з Говерлою зіграють 26 вересня в матчі 9-го туру чемпіонату України.

Читайте онлайн-трансляцію матчу Динамо Київ - Говерла, яка розпочнеться о 19:30.

Чемпіонат України (українська Прем'єр-ліга), 9-й тур

Динамо - Говерла 2:0

Динамо: Основний: Олександр Шовковський, Домагой Віда, Александар Драгович, Євген Хачеріді, Антунеш, Сергій Рибалка, Мігель Велозу, Олег Гусєв, Андрій Ярмоленко, Юнес Беланда, Артем Кравець, Тренер: Сергій Ребров

Говерла: Основний: Артур Рудько, Сергій Люлька, В'ячеслав Лухтанов, Віталійс Ягодінскіс, Павло Іванов, Ігор Гончар, Олексій Савченко, Віталій Гемега, Віталій Каверін, Орест Кузик, Олексій Хобленко, Тренер: В'ячеслав Грозний

1: Матч розпочався.

3: Динамо перевірило центральних захисників Говерли двома навісами в штрафну, які Кравець не зумів виграти.

5: Ярмоленко опинився сам з м'ячем у штрафному Говерли, але замість удару вирішив вирізати м'яч на дальню штангу і зробив це невдало.

7: Ярмоленко не зумів розхитати в штрафній суперника Іванова.

10: У Говерли поки взагалі не може вийти зі свого захисту - команда тільки й обороняється в перші хвилини.

13: Динамо поки прямолінійно атакує, намагаючись перемістити м'яч у штрафну навісами.

15: Велозу на замаху прибрав двох захисників, але на шляху м'яча став Лухтанов.

19: Захисники Говерли перехопили перспективну передачу Кравця на Ярмоленка.

22: Юнес Беланда прийняв м'яч у штрафному, розвернувся і пробив у боротьбі з Ягодінскісом вище воріт.

23: Говерла отримала напівмомент у штрафному Динамо, але Хачеріді на досвіді відтер Кузика від м'яча.

25: Ярмоленко встиг на подачу з флангу, випередив Іванова, але пробив у сітку із зовнішнього боку.

27: Говерла не встигла втекти в швидку атаку і в підсумку подачу Люлькі на Кузика перервав Хачеріді.

28: Хобленко подав у руки Шовковському.

29: Гусєв з дальньої дистанції пробив над дев’яткою.

32: Гравці Динамо короткими передачами вивели на удар Велозу, який пробив у руки Рудьку.

33: ГОООЛ! Кравець відкриває рахунок у матчі. Артем отримав м'яч від Рибалки на вході в штрафну, віддав на Ярмоленка, який п'ятою повернув м'яч Кравцю, а той опинився один перед Рудьком і легко переграв воротаря.

36: Динамо продовжує контролювати гру.

38: Гусєв навершував у штрафний, а м'яч ледве не залетів під поперечину.

41: Ярмоленко м'яко закидав у штрафний, де Кравець не дістав м'яч.

44: Рудько перевів м'яч на кутовий після небезпечного удару Гусєва під поперечину.

45: Кузик втік у контратаку, дочекався партнерів і в підсумку Юнес Беланда порушив правила на Савченко - небезпечний штрафний біля Говерли.

45 + 1: Савченко вистрілив вище воріт.

45 + 1: Після цього звучить свисток на перерву.

46: Розпочався другий тайм.

46: Заміна в перерві у Говерли: Сергійчук змінює Каверіна.

46: Сергійчук відібрав м'яч у Хачеріді на фланзі, змістився в центр і пробив поруч зі штангою.

48: Сергійчук в центрі поля відібрав м'яч у Драговича, але далі Хачеріді вибив м'яч з-під ніг форварда Говерли.

51: Активніше Говерла йде вперед у другому таймі. Поки Шовковський перехоплює всі навіси і простріли, але в першому таймі у гостей навіть цього не було.

54: Ярмоленко вище воріт пробив з дальньої дистанції.

55: Рудько невдало виніс м'яч і в підсумку Кравець опинився перед воротарем, але не зумів переграти його.

56: Обрізка в центрі поля у Говерли, і Кравець з Ярмоленком вийшли на трьох захисників, але помилилися - Артем віддавав партнеру пас, коли Ярмоленко був в офсайді.

58: Заміна у Динамо: замість Юнеса Беланда з'являється на полі Сидорчук.

60: ГОООЛ! Сидорчук записує гольовий пас одразу після виходу на поле. Отримав він м'яч на фланзі від Ярмоленка і прострілив у штрафну, де захисники Говерли забули Гусєва. Олег без проблем пробив мимо Рудька.

62: Ще одна атака через правий фланг проходить у Динамо, але цього разу Гусєв до м'яча не встиг.

64: Хачеріді в центрі поля збив Кузика.

66: Антунеш вдало приєднався до атаки, вирізав м'яч у штрафний, де пробив Ярмоленко, а Рудько в падінні відбив м'яч ногою, після чого захисники винесли м'яч.

68: Хачеріді пробив головою з 8-ми метрів над поперечиною після подачі кутового.

70: Заміна у Динамо: Олега Гусєва змінює Дерліс Гонсалес.

71: Сидорчук чудово навісив у штрафний, але Кравцю не вистачило зросту.

72: Кравець іде з поля - Мораес замість нього.

74: Мораес отримав м'яч у штрафному Говерли й одразу вдарив у ближній кут - удар виявився слабким, тому Рудько спокійно забрав м'яч.

76: Заміна у Говерли: Чумак змінює Кузика.

79: Віда пробив вище воріт після подачі кутового.

80: Остання заміна в матчі: Люльку змінює Ряшко.

83: Мораес здалеку пробив набагато вище воріт.

20.09.2015 чемпіонат України Говерла Чорноморець 1:1

Динамо в Києві 26 вересня зіграє з Говерлою в матчі 9-го туру чемпіонату України. Головною інтригою матчу має стати протистояння тих гравців Динамо, яких столичний клуб відправив в оренду в Говерлу. Швидше за все, ми побачимо в стартовому складі ужгородського клубу одразу 11 футболістів, узятих у Динамо.

Текстова онлайн-трансляція матчу Динамо Київ - Говерла почнеться на СПОРТ bigmir) net о 19:30.

Чемпіонат України: Результати