Sport bigmir,  21 жовтня 2015, 14:10
0
141
Арсен Венгер розповів про перемогу над Баварією

Головний тренер Арсеналу Арсен Венгер поділився думкою про перемогу своєї команди над Баварією.

Наставник Арсеналу Арсен Венгер розповів, як його клубу вдалося здолати Баварію:

"Перемога нам потрібна була як повітря, і ми добули її, зігравши дуже дисципліновано. Це була чудова гра двох класних команд. Баварія частіше володіла м'ячем, але ми діяли компактно в обороні і ловили суперника на контратаках.

Читай також: У нас були проблеми з контратаками Арсеналу - Гвардіола

У другій половині другого тайму ми могли проводити більше часу на їх половині поля. Думаю, Баварія підсіла фізично після перерви. В цілому, нам вдалося зберегти високий рівень концентрації. Ми перемогли дуже сильну команду і до того ж не пропустили.

Ми вимкнули Баварію з гри, коли стали використовувати жорсткий пресинг. Коли відступили до центру поля, мюнхенці тут же отримали простір. Тоді я відтягнув Езіла глибше до наших воріт, щоб створити щільність біля штрафного і спробувати зловити суперника на контратаці.

До останнього не можна бути впевненим у перемозі, але гранична концентрація і динамічна гра команди чітко проглядалися. Такого вже давно не було. У перших двох матчах ми зіграли нижче своїх можливостей, тому що були зосереджені на прем'єр-лізі, але сьогодні ми повинні були діяти на максимумі.

Гра Петра Чеха зіграла важливу роль. Якби не він, інтриги не зберігалася б так довго. Те ж саме можна сказати про Мануеля Нойєра. Сьогодні грали два топових, висококласних голкіпера, і їхня гра була дуже важлива для обох команд.

Ця перемога може підвищити нашу впевненість, а також впевненість людей, близьких до клубу, і наших уболівальників. Здорово, що у нас правильний баланс між хорошим захистом і нападом. У наступному матчі ми повинні добитися хорошого результату в Баварії ", - наводить слова Венгера офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що матч третього туру групового раунду Ліги чемпіонів Арсенал - Баварія завершився з рахунком 2: 0.