Великий Златан: Дубль Ібрагімовича виводить Швецію на Євро-2016

Sport bigmir,  18 листопада 2015, 08:25
0
558
Швеція зіграє на Євро-2016 у Франції

Златан Ібрагімович забив по голу в кожному з таймів і подарував збірної Швеції путівку на Євро-2016.

Златан Ібрагімович знову став героєм всієї Швеції. Два його голи у стиковому матчі принесли команді Еріка Хамрена перемогу із загальним рахунком 4:3 і путівку на Євро-2016.

Скандинавське дербі пройшло на ура. Копенгаген жив цим матчем з моменту жеребкування, і квитки розійшлися миттєво. У місті тільки й говорили, що про протистояння зі шведами. Футбол команди показали вищої якості, немов відреагувавши на присутність на трибунах королівських осіб.

Збірна Данії розпочала зустріч дуже жваво. Після удару Юссуфа Поульсена головою м'яч з лінії воріт виніс Кім Чельстрем, потрапивши при цьому у власну поперечину. Незабаром Поульсен знову ледь не відкрив рахунок.

Але першими відзначилися гості. І зробив це на 19-й хвилині зірковий Златан Ібрагімович. Форвард ПСЖ після подачі низом вислизнув від уваги опікуна і в дотик пробив низом у дальній кут - м'яч влетів точно під штангу.

Після перерви господарі продовжили чинити тиск, але цим все і обмежувалося. У наставника данців Мортена Ольсена, для якого матч в Копенгагені став останнім біля керма національної команди, ніяк не виходило чимось здивувати суперника.

За 14 хвилин до кінця другого тайму знову сказав своє вагоме слово Ібрагімович, подвоївши рахунок фантастичним обвідним ударом зі штрафного - участь шведів на Євро-2016 по суті було гарантовано.

У час, що залишився, Юссуф Поульсен і Яннік Вестергор відновили рівновагу, але для перемоги за сумою двох матчів господарям слід було забити ще два м'ячі. Це не відбулося, і блискучий Ібрагімович знову вирушає на Євро.

Данія - Швеція 2:2

Голи: Юрарі, 81, Вестергор, 90+1 - Ібрагімович, 19, 76

Данія: Шмайхель, К’яер, Аггер, Дурмісі (Вестергор, 84), Якобсен, Еріксен, Ділейні (Крон-Делі, 46), Хойб’єрг, Бендтнер (Расмуссен, 60), Йоргенсен, Юрарі

Швеція: Ісакссон, Лустіг, Гранквіст, Йоханссон, Бенгтссон (Ольссон, 86), Форсберг, Ларссон (Хільємарк, 80), Левицькі, Шельстрем (Свенссон, 69), Ібрагімович, Берг

Попередження: Бенгтссон, Дурмісі, Юрарі, Ларссон, Хойберг.

За матеріалами: uefa.com