Степаненко: Суддя піддавався на дії фанатів

Sport bigmir,  19 листопада 2015, 08:08
0
324
Тарас Степаненко

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко прокоментував вихід своєї команди у фінальну частину Євро-2016.

"Відчуваю радість. Був важкий день, важкий матч. Ми вистояли і їдемо до Франції, ми раді і, думаю, задоволена вся Україна.

Суперник тиснув, було видно їхній настрій, багато провокували. Суддя піддавався на дії публіки. Це позначалося. У другому таймі ми спокійніше почали грати. Могли забити і раніше.

Ми просили, щоб поле полили перед грою, а його не полили, а потім вийшло, що в другому таймі чи то роса випала, чи то в перерві поле поливали, але поле було мокрим. Я робив помилковий рух, послизнувся, а людина била… Слава Богу, що Андрюха виручив", - сказав Cтепаненко в ефірі телеканалу Футбол 1.

Нагадаємо, збірна України у матчі-відповіді зіграла внічию зі Словенією (1:1) і за сумою двох зустрічей (3: 1) вийшла на Євро-2016.

За матеріалами: football.ua