Арсенал вийшов в одноосібні лідери чемпіонату Англії

Sport bigmir,  2 січня 2016, 20:07
0
450

Лестер розійшовся миром з Борнемутом, а МЮ обіграв Суонсі.

В Англії зіграно кілька матчів 20-го туру, зокрема свої поєдинки провели лідери - Арсенал і Лестер.

Підопічні Арсена Венгера здобули непросту перемогу над Ньюкаслом. "Сороки" за всіма статтями переграли суперника, але хвилинна розслабленість була варта набраних очок - єдиний гол у матчі на 72-й хвилині провів Консельни.

А ось іще один лідер чемпіонату Лестер не зумів забити Борнемуту 0:0 й опустився на друге місце турнірної таблиці. При цьому Лестер з 57-ї хвилини грав у більшості, а на 59-й хвилині Марес не забив пенальті. Сенсаційний Лестер проводить найгірший відрізок у сезоні.

Ще в одному матчі туру Манчестер Юнайтед завдяки голам Мартіаля і Руні обіграв Суонсі 2:1, перервавши серію невдач. Особливо варто відзначити гол Руні, коли Мартіаль чудово увійшов у штрафний зліва і прострілив на лінію воротарського майданчика, звідки Руні п'ятою переправив м'яч у сітку.

В інших матчах Норвіч обіграв Саутгемптон, Сандерленд переграв Астон Віллу, а ВБА виявився сильнішим від Сток Сіті.