Дежа вю: Динамо програло Янг Бойз і вилетіло з Ліги чемпіонів

iSport.ua,  2 серпня 2017, 23:20
0
999

Швейцарський Янг Бойз другий рік поспіль вибив з Ліги чемпіонів українську команду.

Київське Динамо вилетіло з Ліги чемпіонів, програвши на виїзді швейцарському Янг Бойз 0:2 в матчі-відповіді після домашньої перемоги 3:1.

Київське Динамо програло фактично всю боротьбу більш агресивному супернику. Янг Бойз з перших хвилин почав тиснути на наших футболістів за допомогою дрібних фолів і простих подач в штрафну, але як показав матч, ця тактика принесла господарям успіх.

Перший гол в наші ворота прийшов випадково. Морозюк не побачив підкрався ззаду гравця і зачепив його, за що арбітр поставив пенальті, а Оаро впевнено переграв Коваля.

Після забитого гола Янг Бойз повністю контролював гру. За весь матч у Динамо був один момент, але Ярмоленко не реалізував вихід один на один. А ось біля протилежних воріт моменти виникали із завидною регулярністю і лише впевнена гра Коваля не дозволила швейцарцям забити.

Тим прикрішим став пропущений м'яч на 90-й хвилині матчу, коли після кутового і несильного удару Лотомби Коваль упустив м'яч в свої ворота.

Часу, що залишився до кінця матчу, Динамо не вистачило, щоб хоча б створити момент, не те, що забити переможний для себе гол.

А так, 0:2 і виліт Динамо з Ліги чемпіонів. Також в минулому році донецький Шахтар у Берні програв 0:2 і також вилетів з головного клубного турніру Європи.

Янг Бойз - Динамо 2:0 (перший матч - 1:3)