Олександрія не втримала перемогу над БАТЕ

iSport.ua,  24 серпня 2017, 22:05
0
594

Український клуб не зумів пробитися до групового етапу Ліги Європи.

Олександрія не зуміла пробитися в груповий етап Ліги Європи, поступившись вдома білоруському БАТЕ в матчі-відповіді плей-офф раунду Ліги Європи з рахунком 1:2.

Олександрія непогано почала матч. Перший момент виник всередині першого тайму - Цуріков пробив з льоту із-за меж штрафного, а Щербицький з величезними труднощами перевів м'яч на кутовий і відмінив красивий гол у свої ворота.

І все ж саме український клуб відкрив рахунок у матчі. Чеботаєв віддав пас на Сітало, Драгун збив Артема в штрафному майданчику - арбітр вказав на "точку", що реалізував Грицук.

У другому таймі БАТЕ переломив хід гри і домігся перемоги. Перший дзвіночок пролунав на 52-й хвилині, коли БАТЕ ледь не зрівняв рахунок після подачі Ріоса і удару Родіонова в упор, але Паньків встиг виставити руку і врятував свою команду.

На 69-й хвилині БАТЕ все ж забив, коли Ріос подав на Мілуновича, захисник скинув м'яч на Іванича, а чорногорець переграв Паньківа.

Через чотири хвилини Стасевич м'яко накинув м'яч на Іванича, а Мірко ударом головою вивів БАТЕ вперед.

У час, що залишився до кінця матчу, Олександрії потрібно було забивати два м'ячі, чого команда Шарана зробити не зуміла і завершила свою єврокубкову кампанію.