Шахтар здобув вольову перемогу над Вересом

0
782

Донецький Шахтар вирвав перемогу над рівненським Вересом на останніх хвилинах.

У неділю, 27 серпня, відбувся поєдинок сьомого туру української Прем'єр-ліги, у якому рівненський Верес приймав донецький Шахтар.

Поєдинок завершився з рахунком 1:2 на користь донецького клубу. Уже на другій хвилині господарі поля зуміли відкрити рахунок завдяки зусиллям Валерія Федорчука. Утім швидкий гол не допоміг Вересу - у другому таймі Марлос вирівняв ситуацію на табло, а під кінець зустрічі Дентіньо своїм точеним ударом приніс "гірникам" перемогу.

Таким чином, Шахтар здобув важливу перемогу на виїзді, коли їхній головний конкурент може втратити очки.

Верес - Шахтар 1:2

Голи: Федорчук, 2 - Марлос, 55, Дентіньо, 88.

Верес: Бандура - Адамюк, Борзенко, Іщенко, Сімінін - Карасюк, Федорчук - Кобін, Волошинович (Пасіч Г., 71), Степанюк - Сергійчук.

Шахтар: П'ятов - Срна, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко, Фред - Марлос, Коваленко (Тайсон, 55), Бернард (Бланко-Лещук, 73) - Феррейра (Дентіньо, 84).

Попередження: Степанюк, Волошинович - Ракицький, Марлос, Фред, Тайсон.