Хацкевич: Зорі тільки слова поваги за такий другий тайм

0
463
Олександр Хацкевич

Головний тренер київського Динамо прокоментував гру своєї команди в поєдинку 11-го туру УПЛ.

"Напевно, глядачам і журналістам гра сподобалася. Мені ж, зрозуміло, не сподобався другий тайм і гра моїх підопічних в обороні. Самовпевненість, безвідповідальність або щось інше - ми розберемося між собою. Але не можна вести в рахунку 3:0, і при цьому втрачати настільки важливі для нас очки.

Я говорив хлопцям, що суперник не зупиниться, адже в Зорі є характер, відмінний тренер, який ніколи не здається. Але мене моя команда не почула, а Зорі тільки слова поваги за такий другий тайм", - наводить слова Олександра Хацкевича офіційний сайт Динамо.

Раніше повідомлялося, що Динамо втратило перемогу над Зорею, забивши на двох вісім м'ячів.