Фонсека: Ворскла створила нам багато труднощів

0
438
Паулу Фонсека

Наставник Шахтаря зазначив, що виграти у Ворскли команді допомогли заміни.

Головний тренер донецького Шахтаря Паулу Фонсека прокоментував перемогу команди над Ворсклою.

"Важка гра, але ми заслужили перемогу. Прекрасно почали. В єдиний момент, коли не були сконцентровані, нам забили м'яч, якого ніхто не чекав. Тим не менш, перший тайм відмінний: дуже інтенсивний, з великою кількістю гольових моментів.

На перерву ми пішли за рахунку 2:1, чого в принципі не заслуговували. Другий тайм теж розпочався досить непогано: Шахтар демонстрував ті ж темп і інтенсивність. На жаль, знову один момент неуважності - і 2:2. Звичайно, це все ускладнило. Наша команда не відразу зреагувала, але після проведених замін змогла знову знайти себе. У підсумку ми перемогли хорошого суперника, який створив нам багато труднощів.

Після паузи на матчі збірних завжди складно. По-перше, тому що у нас, слава Богу, багато в національній команді. На тренуваннях присутні зовсім мало футболістів. Хлопці приїжджають буквально перед черговою грою Шахтаря. Наприклад, Фред з нами навіть не займався - прилетів, і ми тут же відправилися в Харків. Зібратися з силами після перерви на збірні дуже непросто", - зазначив Фонсека.

Нагадаємо, Шахтар обіграв Ворсклу в матчі 12-го туру чемпіонату України.