Гаттузо про гол воротаря: Якби мене порізали ножем, було б не так боляче

iSport.ua,  3 грудня 2017, 18:58
0
1436
Дженнаро Гаттузо

Головний тренер Мілана Дженнаро Гаттузо прокоментував підсумки гостьового матчу 15-го туру італійської Серії A з Беневенто.

Дженнаро Гаттузо, який проводив першу гру на чолі Мілана, прокоментував розв'язку матчу з Беневенто (2:2).

"Безумовно, цей результат обпікає, завдає болю. Якби мене порізали ножем, було б не так боляче, як від такого голу.

В останні 15 хвилин було важко, але ми пропустили зовсім дикий м'яч. Я ніяк не міг очікувати, що команда пропустить на останніх секундах від воротаря суперника.

Вам може здатися, що гравцям ні до чого немає діла, але я бачив у роздягальні, які вони були засмучені. Це дуже боляче, але потрібно зализати рани", - цитує Гаттузо Sky Sport Italia.

Нагадаємо, що Мілан вів 2:1 до 95-ї хвилини, але воротар Беневенто Альберто Бриньоля замкнув навіс зі штрафного.

До зустрічі з "россонері" Беневенто програв всі 14 матчів сезону-2017/18.