Сидорчук на 63-й хвилині Ель Класико зробив запис "Мессі - бог"

602
Сидорчук на 63-й хвилині Ель Класико зробив запис  Мессі - бог
Сергій Сидорчук

Півзахисник Динамо Сергій Сидорчук прокоментував перемогу Барселони над Реалом.

Півзахисник київського Динамо Сергій Сидорчук поділився враженнями від матчу Реала з Барселоною в 17-му турі Прімери. Каталонці виграли Ель Класико з рахунком 3:0.

"Від Класико, зізнаюся, чекав більшого. Раніше там напруження було вищим, причому з перших хвилин. У першому таймі в Барселони на подив було більше помилок у передачах.

Можливо, це пов'язано з тим, що Матео Ковачич перекривав Ліонеля Мессі - грав із ним персонально. Та й загалом у мадридців була більш мобільна середня лінія.

Після перерви все змінилося, і каталонці почали грати з позиції сили. Мені дуже сподобався Пауліньо, який добре підтримував атаку і весь час опинявся у штрафному майданчику.

На 63-й хвилині, коли арбітр призначив пенальті, я зробив запис у своєму зошиті: "Мессі - бог", а потім додав, що гра закінчилася", - цитує Сидорчука видання Команда №1.

Раніше повідомлялося, що Мессі втратив бутсу, але все одно віддав гольовий пас в Ель Класико.