Динамо внічию завершило контрольний матч із Хеугесундом

iSport.ua,  20 січня 2018, 20:00
0
217
Дерліс Гонсалес

Перший м'яч київського Динамо на зборах забив Дерліс Гонсалес, який отримав м'яч і переграв кіпера, забезпечивши нічию у грі з Хоугесундом 1:1.

Київське Динамо провело другий матч на зборах, зігравши внічию з Хоугесундом 1:1.

Як і напередодні у програному матчі Сант-Галлену, кияни першими пропустили. Ротань неподалік від свого штрафного не найкращим чином виконав поперечну передачу, яку перехопили суперники, вивели на удар Торбйорна Каллевога, котрий від лінії штрафного вразив ворота Бущана.

Динамо досить швидко відігралося. У ході швидкої контратаки Бесєдін відтягнув на себе захисників, у вільну зону увірвався Гонсалес, який отримав м'яч і переграв кіпера.

На другий тайм Хацкевич повністю змінив склад. Моменти були як в однієї, так і в іншої команд, але рахунок не змінився.

Динамо - Хоугесунд 1:1
Голи: Дерліс Гонсалес, 28 - Торбйорн, 11

Склад Динамо:

1-й тайм: Бущан - Морозюк, Бурда (Попов, 26), Кадар, Миколенко - Шепелєв, Буяльський, Гармаш, Вербич, Гонсалес - Бесєдін

2-й тайм: Рудько - Кендзьора, Хачеріді (Пантич, 67), Шабанов, Піваріч - Шепелев, Шапаренко, Смирний, Гусєв, Калитвинцев - Хльобас (Хльобас, 67)