В Італії команди за три хвилини обмінялися голами після прямих ударів з кутового

iSport.ua,  6 лютого 2018, 08:20
0
349
Болонья і Фіорентина обмінялися голами після прямих ударів з кутового

Досить кумедний та незвичайний епізод трапився під час проведення матчу 23-го туру чемпіонату Італії Болонья - Фіорентина (1:2).

Досить кумедний епізод трапився під час проведення матчу 23-го туру чемпіонату Італії Болонья - Фіорентина (1:2).

Протягом трьох хвилин воротарі команд пропустили по...голу з кутового. На 41-й хвилині гравець "фіалок" Верету відправив м'яч з кута поля, а через три хвилини аналогічний удар завдав Ерік Пульгар.

Болонья - Фіорентина 1:2

Бажаєте дізнаватися головні спортивні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram!